Angličtina online: Anglicky fantasticky hravo a s úsmevom

Potrebujete angličtinu k lepšej práci? K dorozumeniu sa s priateľmi, k cestovaniu, či k novým príležitostiam? Kurz angličtiny online: s Anglicky fantasticky to pôjde ľahšie, s radosťou a s úsmevom.

Už niekoľko rokov sa zaoberám tým, že musím vedieť anglicky a že angličtina je v dnešnej dobe taká potrebná, že bez nej sa veľa-krát len s úsmevom neobídem. Chcem vedieť komunikovať, zapájať sa do rozhovorov, nežiadať stále niekoho o preloženie a prestať používať každú chvíľu google translator 🙂 chcem vedieť anglicky prirodzene, bez drilovania a začať v angličtine myslieť.

Myslíte si, že toto čo chcem a vám teraz rozprávam je fantazy? Nie, milí moji nie je to žiadny trik.

Aj keď…

Libor Činka

je kúzelník a v roku 1992 sa stal mistrom ČR v moderní mágii. Je tiež ŠPECIALISTA v dosahovaní nadštandardných výkonov, rozvíjaní superpamäti, psychologie vplyvu, hypnoterapii, rýchloučenia angličtiny, metódach rýchločítania, a motivácie.

anglicky fantasticky 1

Liborove skúsenosti vás presvedčia, že cesta angličtiny by mala byť ľahká, hravá a zábavná. Ste to ochotný risknúť a zbaviť sa nepríjemného drilovania a gramatiky? Radi by ste vlastnili prehľadný zdroj anglickej gramatiky?

Nechajte si poslať superplakáty

ZDARMA stiahnite obrázkovú mapu pre váš mozog, aby sa vedel ľahšie orientovať v angličtine 😀

Získate tam 48 tipov: – ako jediným pohybom zlepšíte zapamätanie slovíčok – prečo sa nejde učiť z čiernych a zelených školských tabulí… – ako súvisí telefonovanie a efektívne myslenie…

Čo ešte môžete urobiť aby ste zlepšili svoju angličtinu?

Veľmi som sa pri jeho vypĺňaní pobavila, zamyslela a veľa zasmiala.

anglicky fantasticky 2

Libor Činka sa pred 20 rokmi začal zaoberať zrýchleným učením a pamäťovými stratégiami, ktoré využívajú ľudia s mimoriadnymi pamäťovými schopnosťami. Zlepšenie pamäte je potrebné na rýchle vstrebávanie informácií.

V roce 1997 na TV NOVA viedol jedenácť dielny seriál Naučte se učit. V jeho firme CETROS, s. r. o. vedie veľa rokov kurz Angličtina s hypnózou.

Prepája skúsenosti s poznatkami svetových odborníkov zaoberajúcimi sa odblokovaním a uvoľnením potenciálu ľudského mozgu.

Do roku 2014 absolvoval cez 1400 hodín výcviku v hypnoterapii, neuro-lingvistickom programovaní u Richarda Bandler spoluzakladateľa NLP, Paula McKenna a tiež tréningy jedného z najvýznamnejších svetových odborníkov na hypnózu I. A. Ledochovskeho. Bol zaradený do prestížnej encyklopédie osobností „Who is Who“.

Snaží sa ľuďom ukázať, že náš mozog je vysoko výkonný počítač, ku ktorému stačí pristupovať podľa pravidiel využívajúcich podvedomia a pravú mozgovú hemisféru a výkonnosť mozgu sa mnohokrát znásobí. A to úplne nezávisle na veku či vzdelania.

Roky skúseností so stovkami klientov z kurzu Angličtina s hypnózou sčasti opísal v knihe Anglická Gramatika Bezbolestne aj pre blondínky, a ďalej v knihe, ktorá sa stala bestsellerom, Ovládnite svoj mozog.

V materiáloch, ktoré sa Vám sprístupnia, dostanete mnoho z toho, čo Libor opísal v rade svojich kníh, e-programoch a tréningoch. “

,,Angličtina je ako hudba, tiež treba vedieť, ktoré klávesy treba zatlačiť, aby z nich vyšli správne tóny“ Lenka 🙂

Pre potešenie srdca a pre radosť duše Zaspievajte si po anglicky pesničku

Pozrite si 3 špeciálne videá ZDARMA a pozrite sa ako funguje ľudský mozog v učení.

Pozrite si Referencie máte poslednú šancu vstúpiť 14.- 18.12.2017

anglicky-fantasticky-guitar-m

 

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>

Pridaj komentár