online kurz Bylinky a Varenie v kruhu 5 elementov

online kurz Bylinky a Varenie v kruhu 5 elementov práve prebieha.

Môžete sa pripojiť ihneď a budete mať prístup na 2 roky. Naskočte a zažijete skvelú cestu novým objavným.

Zažijete nové chute. Navaríte si lahodné pokrmy. Využijete niečo čo si nemusíte kupovať za peniaze. Že veľa pokladov máme rovno pod nosom a použijeme bylinky (pre niektorých ,,burinu“ žihľavu, púpavu, a aj mnohé kvetinky) čo rastú vo vašom okolí na odstránenie nerovnováhy – nemoci. A pomôžeme si s nimi zvýšiť energiu, vitalitu, životnú silu.

Viete, že divoké bylinky majú najviac vitamínov a minerálov? viac ako pestovaná zelenina a ovocie. Pretože sú divoké, musia sa prispôsobiť podmienkam prírody. Nik sa o nich nestará, nepolieva, neokopáva, neodháňa z nich škodcov. Musia sa postarať sami o seba a tým majú veľa výnimočných látok pre telo, emócie, dušu.

A výhoda je, že zistíte, čo môžete v svojom okolí použiť aj keby je nutnosť. A nikdy neostať hladný 😀 Viete, čo môžete bezpečne zjesť a bude vám to k prospechu. Ktoré bylinky si môžete pridávať do pokrmov a variť si z nich.

Kurzom ideme mesiac po mesiaci, sezóna po sezóne. A podľa toho ukazujem účinné bylinky ktoré prispievajú k zdraviu organizmu. Ako ich zbierať, ako ich správne sušiť, čo z nich pripraviť (tinktúra, masť, olej, ocot…). Ako ich použiť do pokrmov a niečo fajné si z nich pripraviť. Lahodné pokrmy (žihľavový krém je veľká mňamka). Každý mesiac natáčam veľa receptov. Máte tam 100ky videí a názorných ukážok ako variť. Naučíte sa, ako varenie a výživu zjednoduchšiť. Aby Vás to bavilo, bolo chutné, výživné a aby krásne vyzeralo na tanieri. Aby chutilo Vám i vašim blízkym. Aby ste s pokrmom podporili zdravie. Aby ste cítili príliv energie po najedení. Aby vám bolo dobre.

Ak máte radi bylinky tak sa pridajte a navyše sa dozviete o Varení podľa 5 elementov, čo je absolútny unikát Varenia. Naučíte sa variť, tak, že každým pokrmom čo so mnou navaríte vyživíte všetky orgány v tele.

Ukazujem tam bylinky pestované v kvetináči a na záhrade. A tak isto aj bylinky divoké. Je paráda keď nám polovica jedálneho lístka vyrastie pod oknom. A ako sa vraví pre každého vyrástla bylinka. Pre každú nemoc vyrástla bylinka, pre podporu zdravia vyrástla bylinka. Ukážem vám ako jednoducho a ľahko zapojíme bylinky a ešte to bude aj lahodné 🙂

Náhľad na jedno videjko ako varím lahodné pokrmy a ako vás učím variť podľa 5 elementov. Aby ste mali v každom pokrme zharmonizované a vyladené všetky orgány v tele 😀

(Ale ak ste nikdy nepočuli o čínskej medicíne, energii Yin a Yang a ako dosiahnuť harmónie v organizme. Dopočučujem si pozrieť najprv Základný online kurz – Varenie a Výživa v kruhu 5 elementov.

Dá sa k tomuto kurzu výhodne dokúpiť ako špeciálny balíček za výhodnú cenu.

Tam sa dozviete aj ktorá potravina ktoré orgány ovplyvňuje. Ako ju správne pripraviť a v ktorú sezónu ju konzumovať. Čo inak by ste museli preštudovať 100ky kníh. Tu to máte na jednom mieste. Môžete si to pozrieť z pohodlia domova kedykoľvek sa vám bude dať a chcieť. A za 2 mesiace to budete vedieť. Premení to pohľad na to čo si vkladáte do úst. Dodá súvislosti, logiku. A zapojíte intuíciu a viac budete počúvať svoje telo. Viac o kurze TU)

Kúpiť online Kurz Bylinky a Varenie v kruhu 5 elementov 

kliknite TU


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.