Príbeh čapovanej drogérie

Jedného zimného dňa viedli moje kroky do Umeleckej školy v Rimavskej Sobote. Vtom upútal môj zrak neobyčajný nápis: Čapovaná drogéria.

Zaujímavé, pomyslela som si a rozhodla som sa, že najbližšie keď pôjdem okolo, tak sa tam zastavím.

97

Tak aj bolo. Už pri vstupe ma upútalo krásne sfarbené logo Čapovanej drogérie s bublinkami. Schodíkmi som zišla do predajne. Privítala ma milá majiteľka Timea so slovami: ,,Ste zvedavá, však?”

Veru som aj bola. Útulná predajnička s desiatkami čapovacích bandasiek, v ktorej sa rozliehala príjemná vôňa. A je to EKO, BIO. Presne niečo pre mňa 🙂

Pripadala som si skoro ako Alenka v ríši divov. Plno bandasiek a maličkých flaštičiek ktoré ste mohli otvárať a ovoniavať.

Zaujali ma pracie gély s esenciálnymi olejmi Levandule a Magnólie. Kedže aj doma nám bolo treba doplniť zásoby pracích prostriedkov, tentokrát som sa rozhodla pre vôňu Magnólie. Vytiahla som pol litrovú fľašu čo som mala v taške a Timea mi bez problémov načapovala krásne voňajúci EKO čistiaci prostriedok do fľlaše. Neodolala som, pretože v tejto vôni bola aj Aviváž, zobrala som aj tú.

Veľká výhoda je, že si môže zákazník doniesť vlastnú fľašu. Šetrí tak životné prostredie, nie je jedno koľko odpadu a hlavne umelých fliaš človek cez rok spotrebuje. Takto sa aspoň trošku recykluje.

Nebojte sa keď nemáte svoju fľašu, na predajni je k dostatiu priehľadná. Je to veľmi výhodé, pretože hneď vidíte koľko vám natečie. Môžete si dať načapovať 1/2dcl, 2 dlc, pol litra, či liter. Podľa chuti, trebárs aj len na vyskúšanie.

Čo sa mi obzvášť páčilo, naplnené fľaše vám pri pokladni označia štítkom čo prostriedok obsahuje, a tiež oceňujem nálepku, ktorú si môžete na fľašu nalepiť. Hneď viete prostriedok vo fľaši identifikovať. Napr.: Na riad, Gél na pranie, Aviváž… Potom nie je možné, že si prípravky pomýlite.

A flašu si môžete s označenou nálepkou nosiť opakovne. Sú transparentné, budete vidieť, koľko čistiaceho prostriedku vám ešte ostáva.

P1200815 P1200928

Popri nákupe som sa troška s Timeou, ktorá ma obsluhovala a ochotne odpovedala na moje zvedavé otázky troška zarozprávala. Veľmi sa mi páčilo aká je to príjemná osoba. Pýtala som sa jej, ako sa k tomuto dostala. Vraj hľadala niečo nové. Niečo, čo tu ešte nie je, niečo čo by ľudí zaujalo. Raz ako si tak surfovala na FB natrafila na veľmi zvláštny názov: Čapovaná drogéria. Rozmýšľala čo za tým slovom môže byť a zaujalo ju to. Keďže jej to nešlo z hlavy, o niekoľko dní sa k tomuto slovnému spojeniu vrátila a vyhľadala si o tom viac.

Predtým pracovala v zahraničí ako opatrovatelka, vidno, že práca s ľuďmi ju baví. Keď zistila, že sa jedná o kvalitné Talianské čistiace prostriedky a sú šetrnné k životnému prostrediu a k zdraviu, povedala si, že pôjde to toho.

Sú to 20 kg bandasky, ktoré sú vybavené kohútikom cez ktorý sa môžu čistiace prostriedky čapovať do fľaše, takže je to a hygienické.

Keď som prišla domov, dala som prať prádlo, chcela som ten produkt hneď vyskúšať. Gélu na pranie bolo treba skutočne iba málinko, lebo jeho hustá koncentrácia zabezpečuje, že vaše prádlo bude čisté. Keď som prádlo vybrala z práčky bolo mäkké a celým bytom sa rozliehala príjemná a svieža magnóliová vôňa. Dokonca aj môj partner povedal, že prádlo krásne vonia.

Čo viac si môžeme priať? Produkty naplnili moje očakávania spokojnosťou preto ich odporúčam ďalej.

Príbeh napísala: Lenka Slniečková 

Ak aj vás oslovili prípravky z Čapovanej drogérie, napíšte svoj príbeh, podeľte sa s ním a pošlite ho na adresu: capovanadrogeriatp@gmail.com

Prečítajte si tiež nadväzujúci článok: Mánia Čapovanej drogérie už dorazila aj do Rimavskej Soboty

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>

Pridaj komentár