doTERRA koncerencia webvention 2020

V roku 2020 plánovala spoločnosť s najčistejšími esenciálnymi olejmi doTERRA veľkú konferenciu v Ríme. Však pre aktuálnu situáciu nemohlo byť stretnutie verejné, preto sa prispôsobili a urobili online webvention 2020.

3 dni naplnené hustými a výživnými informáciami. Počas online konferencie boli uskutočnené prednášky zo všetkých kútov sveta. Každý človek prednášal pohodlne zo svojej obývačky alebo kancelárie. Čo je absolútne super, prednášajúci boli z rôznych krajín sveta a zo Slovenska dokonca 4 : Monika Baťková, Martinka Valničková a Miška Začková a Roman Začka 🙂

Máme rôzne novinky na ktoré sa spolu môžeme tešiť.

Aj krásne voňavé esenciálne oleje, aj vybudované nové budovy aj spolupráca s ďalšími malými farmármi, vystavanie škôl aj vybudovanie vodovodu v rozvojových krajinách 🙂

 • Na začiatok David Stirling oznámil, že dokončili novú budovu produkcie, ktorá zvýši produkciu o polovicu. Môžu tam uskladniť až 2000 ton materiálu pre esenciálne oleje čo zaručuje že doTERRA bude naďalej taká kvalitná ako bola doteraz.
 • Majú novú Certifikáciu TGA – austrálska striktná certifikácia, v USA je to ako farmaceutický stupeň.
 • Nové centrum služieb v Utahu a nové centrum zákazníckeho centra.
 • Nový trh sa otvoril v Kolumbii, Filipínach, Južnej Afrike. Tiež fungujú už aj v Thajsku.
 • Nová kancelária je otvorená v Mníchove v Nemecku.
 • Nové zákaznícke centrum v Maďarsku v Budapešti, dohovoríte sa v 9 jazykoch.
 • Nové exkluzívne vône esenciálnych olejov doTERRA
 • Čistota, neprítomnosť kontaminácie, čisté nepančované.

doTERRA je viac než spoločnosť s esenciálnymi olejmi, je to misia, podporovanie ľudí. Nebudujú iba farmy, ale aj vyučujú farmárov. Aby potenciál videli aj ľudia. A preto wellnes advokáti sú advokáti premeny, cez produkty, cez poslanie, inšpirovanie ostatných. Komunita, porozumenie, empatia, charita, úsmev, láska. Podporujú finančné ciele, liečbu, uzdravenie. Čistá láska pre ľudstvo.

Hľadajú čistotu vo všetkom – misia v spoločnosti, pomáhať iným, zisťovať význam vo svete, nájsť svoju cenu, objaviť potenciál, dôvera v samého seba.

Čistota nie je jednoduchá. Znamená že musíme zamietnuť každú myšlienku na to že by sme neurobili niečo dobré. Musíme robiť dobré a správne veci.

To ako zaobchádzame s inými, to čo im dávame, čistota, láska, rodina, dobro, úprimnosť, férovosť, čistota charakteru.

Nové exkluzívne vône esenciálnych olejov doTERRA

Nová Zmes Adaptiv

Negatívny dopad stresu je ochromujúci pre celé telo, dušu aj myseľ. Vitamíny, minerály nám pomáhajú sa vyrovnávať so stresom.

Zachovanie homeostázy si vyžaduje dobrú životosprávu a doplnky výživy LLV (life long vitality) doTERRA dokážu pozdvihnúť myseľ.

Nová Zmes Adaptiv poskytuje chvíle upokojenia, uvoľnenia, niečo v zmysle dokážeme to. Je to nástroj, ktorý pomáha dostať sa zo stresujúcich situácií. Je veľmi účinný. Uvedie do rovnováhy, dodá silu byť pružný, prispôsobiť sa všetkému čo prichádza.

Yarrow | Pom

Dr. Hill and Emily Wright hovoria o benefitoch esenciálneho oleja Yarrow / Pom

Yarrow – myší chvostík. Chamazulene je antioxidant. Čistí krv, dokáže eliminovať toxíny, zaisťuje dobrú cirkuláciu metabolizmu, dobré trávenie.

Beta-pinine pomáha prejsť traumatickými zážitkami, ovplyvňuje mozog. Keď si Yarrow natriete na zátylok, pomôže vyslať priaznivý signál do limbického systému.

Pomáha zostať mladými. Zaručuje že hormóny robia to čo majú robiť, pomáha endokrinnému systému.

Emočné benefity: vyplavuje ukryté emócie, zlepší celé bytie, pomôže zotaviť, pomôže cítiť sa viac sebaistým, dáva pocit že všetko je v poriadku.

Pom – Granátové jablko- veľa výživných látok pre pokožku. Pomáha odstraňovať vrásky.

Použitie Yarrow / Pom: na pokožku, a pod jazyk

Citronella Essential Oils

Prírodný repelent, čistiaci olej, výborné použiť v kombinácii s esenciálnymi olejčekami Cilantro alebo Teatree (Malaleuka). Výborné použiť ako mydlo na tvár, šampón, dokonca aj pre domácich miláčikov.

Pomáha stimulovať apetít. Pomáha relaxovať.

Tráviaci systém

70% imunity je v tráviacom systéme. Podpora imunity je absolútny základ pre fungovanie zdravého metabolizmu a zdravia celkovo.

PB Assist – podporuje správnu črevnú mikroflóru.

Terrazyme – tráviace enzýmy

Je alarmujúce, že až 70% ľudí má tráviace problémy a zníženú imunitu.

Celery Seed

Patrí tiež aj do skupiny, ktorý podporuje tráviaci systém. Je antioxidant. Podporuje dobré zdravie zubov, ústnej dutiny, dýchací systém.

30kg materiálu je potrebných na 15ml oleja

1-2 kv do vody alebo do kapsule. Môžeme kombinovať s Lemongrass, Bazalka, Oregano.

Močový systém podporuje Celery seed a Juniper Berry, alebo aj v kominácii so Škoricou.

Lemon Eucalyptus

Výborný esenciálny olej na umývanie tváre. Super v kombinácii s Cédrovým drevom alebo Jasmínom, Yarrow Pom

doTERRA poskytuje Kvalitu aj Kvantitu.

Poskytujú dlhodobé partnerstvá s farmármi po celom svete. Benefitujeme z ich dlhoročných skúseností. Poskytujeme pracovné miesta po celom svete.

Získavať čo najlepšie a najefektívnejšie. Získavame viac ako na 100 miestach z viac ako zo 46 krajín. Polovica z nich sú rozvojové krajiny.

Pomáhať najviac ľuďom ako vieme.

doTERRA zaručujú že majú najlepšie kvalitné esenciálne oleje.

Co-impact sourcing

Vytvára zdieľané hodnoty, priamo na mieste, sociálny dopad. Pracovať priamo pri zdroji, s destilérmi. To je základ. To čo tvrdia že je vo fľaštičke, naozaj je vo fľaštičke.

Pri zdroji- vieme o ľuďoch, ktorý pre nás pracujú,máme s nimi dobrý vzťah. Udržateľnosť, inovácia, znížiť stopy na životnom prostredí.

Sústredí sa na farmárov, budujú úplne od základu. Pomáhajú 1000kam farmárov a ich rodinám.

 • vytváranie pracovných pozícií
 • férové platby
 • udržiavanie kapacít
 • vzťahy s farmármi, ktorý chcú s nami spolupracovať
 • rovnaké podmienky
 • kooperatíva
 • enviromentálna výučba
 • pomáhať komunitám: školy, budovanie studní a voda

CTPG

Doktor David Hill, hlavný lekár pre doTERRA hovorí, že mnoho ľudí je presvedčená, že všetky oleje sú rovnaké. Nie je tomu tak.

Kvalita je kľúčovým faktorom a určuje či esenciálny olej splní to, čo sa od neho očakáva. Vždy musia pôsobiť tak ako by mali. Čo sa týka kvality, nemôžeme robiť žiadne kompromisy. Každý olej podlieha celej sérii testov.

V každom jednom prípade vykonávame organoleptické testy, testy so špecifickou mernou hmotnosťou, plynovú chromatografiu, hmotnostnú sperktrometriu, Fourierovu transformáciu infračervenou spektroskopiou, test optickej rotácie, index lomu, testujeme kontamináciu, stabilitu.

Kvalita je na 1.mieste a stredobodom nášho snaženia, v snahe zaistiť že každý olej je presne taký ako ho propagujeme. Čistý, účinný a ľudia s ním dosiahnu opakované výsledky a vedia, aké výsledky s ním dosiahnu.

Proces od poznania miesta kde sa rastlina nachádza, cez spôsob destilácie esenciálneho oleja a ochrany celého procesu. Tak získavame hodnotný esenciálny olej.

Keď hľadáme partnera, snažíme sa nájsť niekoho, kto pozná rastliny a rozumie procesu destilácie, chémii a je to partner s ktorým dokážeme spolupracovať. Kto chápe dôležitosť celku.

doTERRA zabezpečuje esenciálny olej na ktorý sa vždy môžeme spoľahnúť, ktorý bude vždy fungovať. Vždy pri otvorení fľaštičky s esenciálnym olejom vieme že bude fungovať a zakaždým dosiahneme očakávaný výsledok.

APRC – Aromatic Plant Research Center

 • výskum aromatických rastlín a extraktov.
 • Čistota, zaistenie čistoty testovaním.
 • Na trhu je rozšírené pančovanie esenciálnych olejov – sú pridávané do EO extra látky aby boli vylepšené, alebo aby bolo väčšie množstvo. Nedokážete ho rozoznať.
 • Zo skúseností 80% esenciálnych olejov na trhu bolo pančovaných.

Pre doTERRA to bolo jedno z prvých myšlienok prečo vyrábať esenciálne oleje. Aby boli čisté a aby sa predišlo pančovaniu. Vieme čo sa má a čo sa nemá nachádzať v esenciálnych olejoch. Zabezpečujú že nič navyše sa do esenciálneho oleja nedostalo. Ale aby bola rastlina čistá a aj esenciálne oleje čisté.

Srdce doTERRA je v ľuďoch.

Ak už máte otvorený veľkoobchodný účet tak viete. Keď nie napíšte mi správu info@lenkaslnieckova.sk pomôžem vám ho otvoriť a spolu vyberieme to najlepšie pre vás.

Kompenzačný plán je fantastický a vytvárame tímy, ktoré sú silné.

Platia najviac zo všetkých spoločností. Pridávajú na bonusoch.

Pozrite si aj špeciálne doTERRA kolekcie

Kolekcia pre ŽENY

Ženy majú byť v hormonálnom zdraví. Si pripravená povedať áno sama sebe? Byť sama sebou. Starostlivosť o seba je sebaláska. Denné návyky pre zdravé ženstvo sú základ.

Hormóny sú chemickými poslami, ktoré posielajú signály do celého tela.

Dôležité je vždy sa pozrieť na menštruačný cyklus, dá sa krásne upraviť cez výživu a prírodné esenciálne oleje.

Podpora zdravej menštruácie, perimenopauzy (4-5 rokov pred menopauzou) a menopauzy cez doplnky doTERRA.

Fytoestrogén – celoživotný komplex pre ženy. Je zmesou prírodných rastlinných výťažkov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu v priebehu rôznych období a cyklov v živote ženy. Podporuje zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo, podporuje harmóniu ženy.

Celoživotný komplex na výživu kostí – je praktický doplnok potrebných pre zdravé kosti, obsahuje minerály a vitamíny, bojuje so znižujúcou sa hustotou kostí pomocou výživy, ktorá je v modernej strave nedostatočná.

Clary calm výnimočná Touch tyčinka, pomáha ľahko zvládať menštruačný cyklus, symptómy PMS, a prechodné fázy menopauzy prirodzeným a efektívnym spôsobom. Zázrak pre ženy. Každé ráno si robíme smajlíka na brucho: natrieme jeden vaječník, druhý vaječník a oblasť maternice.

Už sa nám bruško usmieva 🙂

doTERRA Baby Collection, kolekcia pre najmenších

Detské mydlo a krém. Delikátne pre detskú pokožku. Levandula, Harmanček veľmi upokojuje pokožku a emócie. V kréme je mrkvová zložka čo ochraňuje pokožku aj pre UV žiarením.

Kolekcia pre deti

Nová dōTERRA KIDS COLLECTION

Pôvodne 6 zmesí navrhnutých špeciálne pre deti, určená na okamžité použitie.

Harmonizuje Myseľ, Telo, Emócie, jedinečná terapeutická kombinácia šetrnná k jemnej detskej pokožke

Rescuer (Záchranár – tíšiaca zmes) Kombinácia Levanduľa, Spearmint, Zantoxyl, Copaiba : Dokáže upokojiť, uvoľniť deťatko a zrelaxovať. Pre vášho malého športovca. Vhodné po behu, skákaní, hraní sa. Natrite na nohy a chrbát.

Calmer (Upokojiteľ – odpočinková zmes) Kombinácia Levanduľa, Rímsky harmanček, Budha drevo, Cannanga: Pomáha upokojiť myseľ pred spaním a podporí pokojný spánok, relaxáciu, odpočinok. Naneste na chodidlá a zápästie.

Thinker (Mysliteľ – zmes sústredenia) Kombinácia Vetiver, Rozmarín, Klementínka, Pepermint: Navodzujú bdelosť a sústredenie pri robení domácich úloh, písomke. Vždy keď je čas byť kreatívny a sústredený. Podporuje myseľ a ľahkosť učenia. Naneste na šiju dieťatka.

Stronger (Silák – Ochranná zmes) Emocionálne upokojuje v kombinácii Litsea, Kadidlo, Cédrové drevo, Ruža: Vytvárajú dynamickú zmes posilňujúcu telo a myseľ. Použite vždy keď sa vaše dieťa necíti najlepšie, zvýšite jeho odolnosť a obranyschopnosť. Naneste na šiju a chodidlá

Brave (Statočnosť – zmes odvahy) Kombinácia Divoký pomaranč, Amyrisové drevo, Osmantus, Škorica: Podporuje pocity dôvery, odvahy a viery v seba samého. Nastanú dnes nové neznáme situácie? Naneste na bruško, alebo chodidlá, aby ste podporili odvahu a dôveru dieťatka.

Steady (Pevnosť – Uzemňujúca zmes) Kombinácia Amyrisové drevo, Jedľa balzamová, Magnólia: Vytvára pokojné a vyvážené pocity. Pri nervozite a úzkosti pokojte vaše dieťa, natrime mu krk a zápästie pre upokojenie emócií.

V porovnaní s olejmi pre dospelých môžeme detské oleje takto kategorizovať:

Najnovšie sa pridala do tejto kolekcie siedma zmes Tamer, ktorý je tráviaca zmes a môžeme ju prirovnať k Zen Gest esenciálnemu oleju.

dōTERRA Healing Hands

10 výročie nadácie dōTERRA Healing Hands

Nákupom výrobkov doTERRA pomáhame na projektoch po celom svete. Pomáhame deťom, ženám. Stavajú školy, centrá, dbajú na výživu, pomáhajú zapájať vodu aby mali zdroj pitnej vody v odľahlých častiach.

Poskytujú zdravotnú starostlivosť. Stavajú zdravotnícke zariadenia.

doTERRA poskytuje difuzéry do nemocníc, prispela peniazmi, šijú rúška a masky.  Poskytujú dezinfekciu. Ako pomohla v situácii covid 19 sa dočítate viac tu:  https://doterrahealinghands.org/advocate-led-projects/smile-stard-covid

Čisté produkty. Čisté úmysly. Čistá Láska.

Pomáhajú už v 47 krajinách a vytvárajú studne a vodovody, aby mali ľudia čistú pitnú vodu.

Majú dopad na niekoľko 1000 000 ľudí.

Vysádzajú stromy, podporujú udržateľnosť, priaznivo vplývajú na životné prostredie.

Dáta sú základ. Podložené na vedeckom výskume. Je to jeden z pilierov doTERRA a vieme, že na to sa môžeme spoľahnúť.

Pred dvoma rokmi som bola osobne s týmito fantastickými ľuďmi v Londýne na konferencii aj som sa s nimi rozprávala.

Ako to celé dopadlo a čo sa tam zauzlilo sa dozviete v príbehu tu: https://lenkaslnieckova.sk/doterra-london-2018/

Keď si prajete otvoriť veľkoobchodný účet a nakupovať esenciálne oleje za najlepšiu cenu aj s Darčekmi 🙂 napíšte mi správu info@lenkaslnieckova.sk pomôžem vám ho otvoriť a spolu vyberieme to najlepšie pre vás.

BONUSY ZDARMA:

 1. Magazín doTERRA staršie číslo si môžete stiahnuť a prečítať tu:

https://media.doterra.com/sk/sk/brochures/living-magazine-v1.pdf

2. Magazín doTERRA najnovšie číslo si môžete stiahnuť a prečítať tu:

https://view.joomag.com/eu-living-magazine-v6-slovak/0098189001589813330?short&

3. Môžete si stiahnuť ZDARMA doTERRA príručku aby ste sa vedeli použiť 10 najzákladnejších olejov v balíčku domáci rodinný lekár: https://lenkaslnieckova.sk/doterra-prirucka-zdarma/

Podnikanie s DoTERRA

Čo je DoTERRA?
DoTERRA = Ľudskosť s ktorou sa oplatí podnikať

7 dobrých, milých a schopných ľudí v roku 2008 založilo spoločnosť DoTERRA.
Niektorý z nich odišli z Yang living lebo sa s ich myšlienkou nestotožňovali, ale chceli to robiť lepšie.
V najväčšej hospodárskej kríze založili všetok svoj majetok. Išli s kožou na trh. Všetky súdne spory z Yang living vyhrali. Aktuálne je celá forma bez dlhov. Najkvalitnejšie a najčistejšie esenciálne oleje a zdravotné doplnky.

Obrat firmy DoTERRA:
2017 vs 2018
2007    1 milión za rok, 100 000 konzultantov
2018    1 milión za deň, 5 000 000 konzultantov.
Rast predaja o 128 %

Pokračovať v čítaní “Podnikanie s DoTERRA”

DoTERRA London 2018

Už je tomu niekoľko mesiacov, čo som ocítila prírodné esenciálne oleje DoTERRA na vlastnej koži. Musím sa priznať, že prvý olejček čo som ovoňala ma dostal 🙂

Bola to Láska na prvý nádych: OnGuard, áno aj teraz keď ho voniam po tisíci krát si vravím Milujem ho, 1 kvapka dokáže premeniť váš svet, vaše prežívanie a správanie”. Vyskúšajte, môže to byť pre vás zázrak 🙂

Pokračovať v čítaní “DoTERRA London 2018”

7 stupňov znečistenia organizmu podľa MUDr. PAVLA V. RUDINA

Na prednáške MUDr. PAVLA V. RUDINA z Novosibirska som sa dozvedela 7 stupňov znečistenia organizmu.

Vačšina ľudí sa nachádza v 3 či 4 stupni. Musíte sa začať o svoje zdravie a organizmus starať.
Keď nie, stupne pokračujú a výsledok je predčasná smrť.

Pokračovať v čítaní “7 stupňov znečistenia organizmu podľa MUDr. PAVLA V. RUDINA”

Citrón – Lemon, Divoký pomaranč – Wild orange, Grapefruit doTERRA

Citrusové esenciálne oleje: Citrón – Lemon, Divoký pomaranč – Wild orange, Gapefruit doTERRA

Dýchali ste už citrusový esenciálny olej?
Ochutnali ste ho vo vode alebo ste sa ním natreli?
Cítili ste tú nádhernú vôňu, príliv energie, lepšiu náladu?

Fwd_ Podklady pre Pokracujuce vzdelavanie - lenkaslnieckova@gmail.com - Gmail (1)

Citrusové prírodné esenciálne oleje od doTERRA je možné užívať troma spôsobmi:

 1. Aromaticky: dýchaním-inhalačne, buď kvapku do dlaní, rozšúchať v dlaniach a dýchať, alebo rozptýliť v difuzéri.
 2. Lokálne: natieraním na pokožku –  môžete aplikovať aj neriedený, na problémovú oblasť alebo na reflexné body, meridiány. Môžete však použiť ako základ kokosový, mandľový olej…  Pozor citrusy sú fotosenzibilné, pre istotu sa vyhnite priamemu vystavovaniu sa slnečnému žiareniu počas 12 hodín po aplikácii, a natierame ho len na pokožku ktorá je chránená oblečením pred slnkom.
 3. Vnútorne: – 1-2kv do pohára s vodou a vypiť. Môžete použiť aj na ochucovanie jedál pri varení, či pečení koláčov 🙂

Citrusové esenciálne oleje nikdy nedávame do plastov a umelej hmoty, vždy iba do skleneného pohára!!!

Citrón – Lemon Essential Oil

citron

Tento esenciálny olej sa lisuje za studena z citrónových šupiek, aby si uchoval svoju delikátnu vôňu a účinné vlastnosti.
Citrón je známy ako silný aromatický, masážny a vnútorný čistič, ktorý sa dá použiť na doplnenie mnohých ďalších olejov. Rozptýlenie citrónu v miestnosti môže vyčistiť vzduch a podzvihnúť náladu. Môže sa tiež použiť na povrchy v celom dome ako netoxtický čisťič.
doTERRA Citrónový esenciálny olej je bezpečný na vnútorné použitie, aplikáciu na pokožku alebo aromatické rozptýlenie.

Grapefruit Essential Oil

doterra grapefruit

Je chutný, osviežujúci olej, ktorý pomáha posilniť imunitný aj lymfatický systém a je veľmi mocným antidepresívom.
Grapefruit čistí a detoxifikuje, blahodárne vplýva na mastnú pokožku, znižuje psychickú a fyzickú únavu, je protichrípkový. Osviežuje dych, lieči zapálené ďasná a má silné dezinfekčné účinky. Namočte si cez noc zubnú kefku do pohára vody s niekoľkými kvapkami Grapefruitu – vyčistíte ho od škodlivých baktérií. S týmto olejom môžete dezinfikovať dosky na krájanie aj povrchy v kuchyni,  alebo na omývanie ovocia a zeleniny.

Jeho účinok je široký – môžeme s ním ošetrovať pokožku hlavy, ak máte problémy s pokožkou hlavy (lupiny apod), pridajte do svojho šampónu alebo kondicionéru 1-2kv grapefruitového oleja.  Môžete ho zaradiť do programu na chudnutie, jeho inhalácia pred jedlom znižuje apetít. Uľavuje od symptómov chrípky a prechladnutia a v starostlivosti o pleť ho môžeme použiť na osvieženie starnúcej alebo uvoľnenej kože.

Divoký pomaranč – Wild Orange Essential Oil

wild orange

Pomarančový olej sa lisuje za studena z pomarančovej kôry, vynikajúco revizalizuje a energizuje. Prináša pocit tepla a šťastia, zatiaľ čo upokojuje zažívací systém. Využíva sa ako prísada do parfumov, jedál, či nápojov, jeho zloženie poskytuje protiplesňové, antibakteriálne, antiseptické, antidepresívne využitie. Okrem toho je olej protizápalový, silný antioxidant, dobrý na plynatosť v črevách alebo uvoľnenie koliky, a celkovú podporu tráviaceho systému, podporuje imunitný systém.

Pomarančový olej je dobrý na dezinfekciu, likvidáciu plesní a patogénov, je efektívny proti nádche a chrípke, hlavne pri jej prvotných príznakoch. Pomarančový olej podporuje elimináciu toxínov z tela a stimuluje lymfatický systém. Je povzbudivý a náladu povznášajúci a pritom zároveň upokojujúci, je vhodné antidepresívum. Je dobrý v prípadoch anorexie. Jeho hlavná zložka pomaranča, limonín, je silno protirakovinový. Tiež podporuje tvorbu kolagénu v koži, eliminuje vrásky, podporuje hojenie tkaniva.

TIPY na použitie citrusových esenciálnych olejov (Citrón, Divoký pomaranč, Grapefruit…)

Domácnosť
1. Zabudli ste vybrať prádlo z práčky? Citrusový olej to všetko napraví,  navráti prádlu tú správnu vôňu späť.
2. Živica, lepkavá hmota zo stromov. Či je živica na koberci, oblečení alebo na vašej pokožke, citrusový olej je vynikajúci na odstránenie akejkoľvek mazľavej hmoty.
3. Zastavte mastnotu. Práve ste si opravovali bycikel. Vaše ruky sú mastné a čierne. Mydlo samotné vám to neodstráni, ale ak pridáte k tomu citrusový olej, tak sa mastnoty rýchlo zbavíte !
4, Dezinfikujte všetky povrchy. Pridajte pár kvapiek citrusového oleja do sprejovej fľaše spolu s vodou a zaútočte na všetky baktérie ktoré sú vo vašom okolí. Vyčistite si stoly, kuchynské linky, všetky povrchy nábytku. Na zosilnenie účinku môžete do bez-chemického čistého prípravku môžete pridať pár kvapiek octu ako najoblúbenejší tradičný prípravok.
5. Keď si chcete vyčistiť zanesený kameň ktorý sa vám nahromadil v sprche, nemusíte prakticky nosiť masku aby ste vydržali výpary. Vezmite si na pomoc citrusový olej a masku môžete odložiť. Maličké množstvo odstráni ten tvrdohlavý vodný kameň ktorý sa nahromadil.
6. Ošetrite kožu. Či jazdíte na Harley štýlovo alebo máte doma koženú sedačku, Vaša koža potrebuje z času na čas ošetriť. Použite handričku namočenú do citrusového oleja na ich pretretie. Tak ich pekne konzervujete a ochránite od praskania.
7. Naleštené striebro. Handrička s citrusovým olejom je super náprava na počiatočné štádium zašlosti striebra či iných kovov. Asi nepoužívate strieborný príbor každý deň, ale vaše šperky ako náhrdelník či náušnice y času na čas potrebujú trochu starostlivosti a lásky.
8. Eliminujte lepkavé. Citrusový olej vás môže zachrániť pred použitím nožníc, ak sa vám dostane niečo lepkavé do vlasov. Máte deti ktoré si radi dávajú tetovačky alebo nálepky na seba? Aj na toto to funguje. Nie však na skutočné tatoo, prepáčte.
9. Milujte naleštený nábytok? Vráťte svojmu nábytku kus života s citrusovým olejom. Pridajte pár kvapiek k olivovému oleju alebo netoxickému nábytkovému čističu. Zanechá krásny lesk a ochraňuje nábytok pred vysušením a nahrádza stratenú vláčnosť v antickom dreve, keďže sa dostane aj pod ošumelé miesta.
10. Odstráňte škvrny zo svojich riadov a príborov.  Multi použiteľný citrusový olej je výborný na čistenie oceľových vecí.
11. Vyčistite granit či iný povrchový kameň. Čo vám žije v póroch vašej kamennej či kameninovej kuchynskej linky alebo podlahy? Citrusový olej vyčistí do hĺbky všetky póry v kameni a zanechá skutočnú čerstvú arómu namiesto umelej syntetickej vône.
12. Oživte si svoju zubnú kefku. Ak vaša kefka vykazuje príznaky “únavy” doprajte jej kvapku citrusového oleja spolu s mätovým a uvidíte ako sa odstráni ten pocit “ochabnutosti”a zároveň dezifikuje.
13. Zapáchajúce tenisky, plesňové kúty či použitý nočník……to všetko prispieva k aróme bez ktorej sa radi zaobídeme. Difúzujte alebo nasprejujte citrusový olej a neutralizujte “smrady” pri ich zdroji!
14. Máte suchú pokožku? Zostali vám stopy po odlúpenej koži. Citrusový olej práve takého stopy vie dať pekne do poriadku!
15. Práve prinesené z pivnice alebo povaly! Veci sa odkladajú. Veci starnú. Staré veci nie sú na dennom svetle. Odožeňte ten starý puch a vráťte energiu starým veciam jednoduchým pretretím handničky s citrusovým olejom.
16. Zastavte šírenie baktérií na krájacej doske vo svojej kuchyni! Nikto nechce chutnať chemikálie ktoré máte na čistenie, odložené vo svojej čistiacej skrinke, ale pritom väčšina ľudí má rada chuť citrusov.
17. Majte pod kontrolou inváziu malých vošiek, prírodne. Malé vošky Aphidy – tie malé doterné chrobáčiky ktoré hodujú na Vašich ružiach či iných rastlinách. Citrusový olej alebo mätový spolu s vodou v sprejovej fľaši sú prírodným pesticídom, ktorý vošky a ich larvy zahubí pri kontakte. Vaše ružičky či iné rastlinky zostanú úplne nedotknuté.
Varenie a jedlo
18. Prísun energie. Na rýchly a povzbudzujúci prísun energie skombinujte pár kvapiek citrusového oleja a mätového oleja v sklenenom pohári vody a vypite. Pridať citrusový olej do vašej každodennej vody do sklenenej fľaše.
19. Pridajte trošku citrusového oleja do vašich koláčov! Je nespočetne veľa spôsobov ako pridať trošku tejto príchute do vašich dobrôt: Citrónová poleva • Citrónová náplň • Kyselkavý citrónový koláč • Citrónové zákusky • Citrónová glazúra • Citrónové štvorčeky • Citrónové cookies • Vynikajúca citrónová limonáda
20. Osviežte svoje predjedlo! S citrusovým olejom je nespočetne veľa spôsobov ako doľadiť pečeného lososa alebo rukolu. Krevety s citrónovým olejom. Citrusovým olejom pokvapkaná opekaná zeleninka (najmä brokolica).
21. Ochráňte čerstvé! Použite citrusový olej v spreji na čerstvo nakrájané ovocie aby ste ho uchovali čo najdlhšie čerstvé.
Telo a myseľ
22. Uvoľnite dýchací priestor! Keď pridáte do zvlhčovača pár kvapiek citrusového oleja, je to tá najlepšia cesta proti nádche, chrípke a iným potiažam horných dýchacích ciest.
23. Škriabe Vás v hrdle? Pridaním pár kvapiek citrusového esenciálneho oleja do teplej vody s troškou medu vám pomôže zmeniť ten nechutný škriabajúci pocit vo vašom hrdle, spomaliť škaredé prechladnutie a znížiť teplotu. Citrusový olej zabíja baktérie, ako aj vírusy.
24. Medíkovo krásne vlasy… bez použitia chémie. Tentokrát nechoďte do drahého vlasového salóna, ale urobte si doma preliv s citrusovým olejom. Len choďte na slniečko po tom čo ste si na vlasy naniesli citrónový olej a slniečko Vám osvetlí tie pramene ktoré si si natreli. Ale dajte pozor, naozaj to účinkuje! Pozor na pokožke je fotosenzitívny!
25. Zbavte sa plesne. Už ste unavení tým nepekným pohľadom na nechtovú pleseň? Citrusový olej je výborný na nechty, a pomôže zbaviť sa nechtovej plesne.
26. Zastavte nervozitu! Keď skombinujete citrusový olej spolu s levanduľovým do difúzera , zistíte, že sa cítíte menej napätý, v lepšej nálade, odhodlaný na nové činnosti a hlavne dobre.
27. Jasná myseľ, čisté sústredenie, čistý status a čisté vyhliadky. Je to naozaj dobré a prevonia celú miestnosť. Difúzujte alebo z daní dýchajte citrusový olej a máte to.
28. Vezmite tú horúčosť z oparu na perách. Keď máte opar na perách ktorý tak budí nielen vašu pozornosť, pokvapkajte ho pár kvapkami citrusového oleja (levandulu, kadidlo) a budete mať nového najlepšieho priateľa.
29. Dobrá nálada. Odožeňte preč tie chmáry smutnej nálady s troškou citrusového oleja. Či si zvolíte difúzovanie alebo nanesenie oleja na telo, bude to ťažké nezlepšiť náladu vám a tým ktorí sú s vami v miestnosti.
30. Keď zbadáte tú tvrdú zrohovatenú kožu na svojej päte (alebo lakti) pravidelne si naneste pár kvapiek citrusového oleja a čoskoro budete mať zmäknutú kožu!
31. Rozjasnenie pokožky! Citrusový olej pomôže odstrániť mŕtvu kožu a osviežiť unavené miesta. Domáca maska: jednoducho pridajte pár kvapiek citrusového oleja do malého množstva ovsenných vločiek a vody na domácu masku. Po tejto kúre sa cítite báječne!

Koľko oleja mám použiť?
Je dôležité si uvedomiť, že malé množstvo esenciálneho oleja použitého častejšie je zvyčajne efektívnejšie.
Dospelý: Dospelí zvyčajne používajú 2 – 4 kvapky.
Deti: Ľudia zvyčajne používajú 1 – 2 kvapky pre deti. Pre malé deti, alebo ľudí s citlivou pokožkou, rozrieďte esenciálny olej v približne jednej kávovej lyžičke kokosového oleja.
Ako často mám používať esenciálne oleje?
Preventívne použitie, prípadne malé zdravotné problémy – použitie esenciálneho oleja raz je dostačujúce. Ak účinok pominie za nejaký čas, jednoducho použite olej znovu. Nie je nezvyčajné, že ľudia používajú pár kvapiek každé 2 – 3 hodiny.
Závažné, chronické zdravotné problémy – najlepšieho výsledku sa dosiahne používaním niekoľko navrhnutých olejov naraz, 2 – 4 krát za deň.
Esenciálne oleje by sa nemali dostať do očí, alebo do vnútra ušného kanálika. V prípade liečby závažných ochorení alebo počas tehotenstva konzultujte použitie esenciálnych olejov s ošetrujúcim lekárom.

Získate členstvo v klube doTerra s možnosťou nakupovať v budúcnosti všetky oleje s 25% zľavou.
moje ID  4712521 Skvelé však? Ak chcete vedieť ešte viac, napíšte mi lenkaslnieckova@gmail.com 

Prečítajte si tiež: Esenciálne oleje: Balíček Domáci Rodinný lekár

Zdroje: https://doterraoleje.webnode.sk/products/produkt-2/
https://esencialneoleje.sk/divoky-pomaranc-wild-orange/

Očistná kúra, očista a obnova pečene a hrubého čreva

Jeden z veľmi vedomých lekárov MUDr. Jan Vojáček hovorí, že najdôležitejsí orgán ktorý riadi organizmus je naše črevo a dôležitá je očista. 

Ja plne súhlasím. Preto  je dôležité robiť si očistnú, detoxikačnú antiparazitálnu kúru. Hlavne pravidelnú očistu pečene a hrubého čreva. Na jar a na jeseň.

Kedy ste si niečo také robili vy?
Nikdy???
Začnite teraz!

Zdravie je Šťastie
Podľa WHO je zdravie stav úplnej fyzickej psychickej sociálnej a estetickej pohody, rovnováhy organizmu.
Zdravie nie je len to, že nie sme nemocný. Podľa tejto definície je na zamyslenie, že koľko ľudí je naozaj skutočne plne zdravých.
Nemoc je iba určitá hĺbka nerovnováhy a mení fyziologické procesy.
Ilúzia je, že nemoc je Nemenný stav, ktorý v určitý okamžik vznikol a nie je z neho návratu.
Organizmus je veľmi dynamický systém kde prebiehajú milóny procesov za sekundu.

Každý deň sme trošku iný, za týždeň máme nové črevo, za 4 až 6 týždňov nové pľúca, za mesiac novú kožu, za 5-6 rokov úplne nové telo.

Prečo by sme mali mať chronické ochorenia?

Je to iba kvôli tomu, že v tele sú podmienky ktoré k tomu prispievajú.
Však ak sa vnútorné prostredie zmení a obnoví sa pôvodná rovnováha v ktorej nemoc nebola prítomna, musia sa zmeniť podmienky vnútorného prostredia organizmu, biochémia krvi, vyrovná sa hormonálny a imunitný systém.
Pokiaľ sa premení príčina, zmení sa aj následok.

poruchy trávenia

Pozrime sa na to ako žijeme. Tam sú hlavné príčiny.

Najdolezitejší orgán ktorý radi organizmus je pečeň a naše črevo.

Už Hyppocrates v Antickom Grécku povedal, že všetky nemoci pochádzajú z čreva.
Aj vo východnej Tradičnej čínskej medicíne sa vie, že tenké, hrubé črevo a slezina majú za následok 80% imunity.

Je veľmi dôležité čo jete, pijete a čo prijímate do seba.
To čo do seba prijímate, tým sa stávate.

Solar plexus – solárne dieťa je trávenie.
Je to dôležitý prepínač napätia autonómneho nervového systému.
To čo žije v našich črevách mikrobiom riadi 300x viac signálov do mozgu ako naopak.

,,Gut feeling” intuícia v bruchu. 

MUDr. Jan Vojáček rozprával že aj depresie sa dajú liečiť ,,cez brucho”. Áno myslím že áno, lebo všetko je závislé na strave. Výživná rovnovážna strava pohladí emócie a dodá psychickú rovnováhu.

Skúsili ste vynechať 5 bielych jedov zo stravy a prejsť na ľahko stráviteľnú výživné pokrmy?
Skúste aspoň počúvať svoje telo ako sa po najedení cíti. Ste unavený? Bolí vás niečo? Cítite ťažobu?
Alebo sa cítite super plný vitality a energie a cítite ako žiarite naplnený radosťou z dobrého výživného jedla 🙂

Emócie ovlyvňujú fyziologické funkcie človeka.
Veľmi dôležité je v akom prostredi sa človek nachádza, čo ho obklopuje, ovplyvňuje ho kvalita ovzdušia, potravín, farby, ako spí ako športuje, akú má prácu…
Životný štýl, prostredie a psyché ovplyvňujú aj naše gény, tým  sa zaoberá Epigenetika.

Laboratórne vyrábané ,,Lieky sú xenobiotiká látky telu cudzie majú nežiadúce účinky. Je to cesta nekvalitným životom a v nemoci”. MUDr. Vojáček

Zdravie by sa dalo povedať že je 70% pozitívnych a 30% negatívych vecí cez deň.
Naša úloha je prisposôbiť sa životnej situácii a robiť všetko ako najlepšie v dannú chvíľu vieme. Jesť výživu, piť čistú vodu, relaxovať, meditovať, zachovať si rovnováhu. Byť v súlade so sebou, aj s okolím. Veľmi krásne nám v tom môžu pomôcť prírodné riešenia  bylinky a prírodné esenciálne oleje.

Látky telu vlastné biomolekuly sú tie ktoré telo pozná vitamíny, minerály, aminokyseliny na obnovenie a doživenie tela, vyživenie a dodanie enzymatických procesov.
Telo nemá problém s tým čo vzišlo z prírody. Adaptogénne látky, huby, byliny, ľudové liečiteľstvo napomáhaju vrátiť naspäť do rovnováhy.

Prečo sme nemocný?

Keď sa MUDr. Jana Vojáčeka spýtajú: ,,Čo so mnou urobite?” On odpovie: ,,Nič, vy na to musíte prísť sami, prevziať zodpovednosť za svoje zdravie a vystúpiť z role obete. Vy musíte začať chcieť robiť veci sami inak.”

Všetci by sme mali umrieť zdravý, pohybovo zdatný a sebestačný, mať kvalitný život a zdravé starnutie.

Odporúčam pozrieť si tento skvelý rozhovor:

Čo teda robiť a s čím začať?

Prišiel ten správny čas na očistu

Najvhodnejšie obdobia sú JAR a JESEŇ keď sa telo chce očistiť od starých nánosov a následne sa dobre vyživiť.

Jar prináleží elementu / prvku Drevo podľa Čínskej medicíny.
Podľa začína Gregoriánskeho kalendára 21.3 – 21. 5
ale podľa Čínskeho lunárneho kalendára už začala 4.2. – 4.4
Jar je obdobie pečene a žlčníka, treba si urobiť detoxikačnú očistnú kúru, aby sa vaše telo prebudilo a vitalizovalo

Jeseň prináleží elementu / prvku Kov podľa Čínskej medicíny.
Podľa začína Gregoriánskeho kalendára 23.9 – 21. 12
ale podľa Čínskeho lunárneho kalendára už začala 8.8. – 7.10
Jeseň je obdobie pľúc a hrubého čreva, treba si urobiť antiparazitnú a očistnú kúru, aby sa vaše telo vyčistilo a pripravilo na regeneráciu

Očistná kúra, očista a obnova pečene a hrubého čreva

Je mnoho očistných programov. Moje najobľúbenejšie sú očista so Sibírskym zdravím a s doTERRA, ktorú vám dnes predstavím.

Očista s doTERRA pomáha vyčistiť telo od toxínov, parazitov a kvasiniek (kandidy), ktoré mnohí z nás máme, ale niektorí o tom nevieme.

Tu je 10 bežných symptómov kandidy

 1. Kožné a nechtové plesňové infekcie (pleseň na nechtoch)
 2. Pocit únavy a uťahanosti, chronická únava, alebo bolesti svalov
 3. Tráviace problémy, ako sú plynatosť, zápcha alebo hnačka
 4. Autoimunitné ochorenia, ako Hashimoto thyroiditída, ťažkosti so štítnou žľazou, Reumatoidná arthritída, Lupus, Psoriáza, Sklerodermia alebo Skleróza multiplex
 5. Ťažkosti so sústredením, slabá pamäť, ADD, ADHD a pocit hmly v mozgu
 6. Kožné problémy, ako sú ekzém, psoriáza, svrbenie , začervenanie a drobné vyrážky
 7. Podráždenosť, zmeny nálad, úzkosť, alebo depresia
 8. Vaginálne infekcie, infekcie urologického traktu, svrbenie konečníka, alebo vaginálne svrbenie
 9. Ťažké sezónne alergie, alebo svrbenie uší
 10. Silné chute na cukor, sladkosti, mliečne výrobky

A čo s tým?  Tu nájdete 30-denú očistu s doTERRA.

Najvýhodnejší je priamo pripravený Balíček očisty a obnovy.

Program dōTERRA 30-dňovej očisty bol vytvorený tak, aby telu pomohol zbaviť sa toxickej záťaže a podporil celkovú funkciu systémov, orgánov organizmu a zvýšil zdravie tráviaceho traktu.

Cesta za lepším zdravím nie je vždy bezproblémová a pri aktívnej podpore vnútornej očisty vášho tela môže byť spojená s určitým nepohodlím. Na vyriešenie tohto problému boli teraz pridané gélové kapsule Zengest.

Očista zahŕňa tri 10-dňové fázy: aktivácia, regenerácia, obnovenie.

1. fáza – 1.-10. deň: AKTIVÁCIA. Počas tejto fázy doplníte tráviace enzýmy prostredníctvom komplexu TerraZyme, vitamíny, fytonutrienty a iné výživové doplnky vďaka balíku Life Long Vitality Pack (LLV) ako aj začnete detoxikáciu zmesou Zendocrine.

zendocrine zloženie

2. fáza – 11.-20. deň: REGENERÁCIA. Počas tejto fázy pokračujete balíkom LLV, tráviacimi enzýmami TerraZyme a prostredníctvom zmesi GX Assist si vyčistíte črevnú flóru, ktorá tvorí hlavné jadro vašej imunity.GX Assist (10-Day Cleanse)

3. fáza – 21.-30. deň: OBNOVA. Počas tejto záverečnej fázy pokračujete balíkom LLV, tráviacimi enzýmami TerraZyme a obnovíte svoju črevnú flóru pomocou probiotika PB Assist. Ďalším prvkom tejto fázy je zmes DDR Prime, ktorá regeneruje bunky.

 

Cleanse and Restore EO Kit – Balíček očisty a obnovy (LLV,GX Assist, PB Assist+, citrón)

Tento balíček obsahuje:

 • Balíček Celoživotnej vitality (LLV)
 • GX Assist®
 •  PB Assist +®
 •  Citrónový esenciálny olej, 15 mL
 •  Terrazyme – tráviace enzýmy
 •  Zendocrine gélové kapsule
 • DDR Prime
Pre výhodnú veľkoobchodnú cenu zadajte ID registrátora: 4712521 a ID sponzora: 4712521, alebo napíšte email:info@lenkaslnieckova.sk kde vám s objednávkou pomôžem 🙂

Pre presný návod na očistu napíšte email: pošlem vám spracovaný letáčik aj s tabuľkou ako správne očistu užívať, aby ste na nič nezabudli a aby bola najviac účinná 🙂

Počas očisty

 • Pite VEĽA vody! Aspoň 2.5 litra . Môžete si do vody kvapnúť 1 až dve kvapky niektorého z citrusových olejov, alebo Slim & Sassy na chuť a extra podporu.
 • Zredukujte, alebo vylúčte zo svojej stravy BIELE veci: cukor, mliečne výrobky, ryžu, múku, zemiaky atď.
 • Jedzte čo najviac čerstvého ovocia a zeleniny. Zredukujte alebo vylúčte spracovávané jedlá. Vylúčte polotovary, jedlá z mikrovlnky, predmrazené jedlá.
 • Najlepšie ak odstránite mäso a mäsové výrobky, aby nepribúdali do tela ďalšie parazity.

Vždy, keď chcete žiť zdravšie, je výborný nápad urobiť celkovú očistu.

Keď máte dobré zdravie, je to výborný spôsob ako pomôcť telu preventívne vyhýbať sa chorobám a nastaviť optimálne zdravie.

Ak mate zdravotné ťažkosti, očista je ideálny spôsob ako naštartovať vaše telo na uzdravovanie. Očakávajte vynikajúce výsledky!

Začnite teraz a ihneď

Nádherný deň v zdraví 🙂

Zdroje:
https://esencialneoleje.sk/balicek-celozivotna-vitalita
https://esencialneoleje.sk/cistenie-s-doterrou-30-denna-ocista/

Esenciálne éterické oleje. Súvisí vôňa so zdravím a peniazmi?

100% čisté prírodné esenciálne éterické oleje sú aromatické zložky, ktoré sa nachádzajú v semenách, kvetoch, stonkách, koreňoch či iných častiach rastlín a plodov. Môžu byť silne a krásne voňajúce.

Určite ste už mali možnosť ovoňať vôňu ruže, alebo ste cítili čerstvo nakrájanú mätu, teda zažili ste aromatickú kvalitu esenciálnych olejov.

Vôňa nás sprevádza odjakživa. Každý z nás má osobnú, osobitú a jedinečnú vôňu.
Vonné oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly či vyvolať silný emocionálny zážitok. Esenciálne oleje sú životodarnou krvou rastliny. Chránia ju pred škodcami, baktériami, vírusmi a plesňami.

Esenciálne oleje sú 50 až 70 krát efektívnejšie ako samotné bylinky.

Na výrobu 1 litra mätového esenciálneho oleja je potrebná 1 tona mäty. To je dôvod, prečo sa 1 kapka mätového oleja rovná 28 šálkam mätového čaju.
Hádajte koľko rastlinného materiálnu treba na 1 liter medovkového oleja?
Uhádli ste správne 🙂
5 ton medovky.

História vonných esenciálnych olejov

Esenciálne éterické oleje sa používajú na skvalitnenie a podporu zdravia od počiatku sveta.

História parfumov a voňavých esencií siaha až do ďalekej kolísky civilizácie Egypta, prastarej Mesopotámie. Veľmi používané boli aj v Grécku, Ríme… Používali sa v lekárskej praxi, kozmentike, pri príprave jedla, k aromaterapeutickým masážam, k zlepšeniu  zdravia, osobnej hygiene a tiež ako obľúbené čisté prírodné voňavky a parfémy.

Základné a prvopočiatočné vône vychádzajú z kvetov, byliniek, esencií rôznych rastlín.
Veľakrát boli cennejšie ako peniaze a hodnotným dedičstvom.
Kadidlo bolo cenené tak, že bolo hodné kráľovských darov.

Čítali ste niekedy Bibliu?

Hneď na počiatku v knihe Genezis – knihe pôvodu, v prahistórii stvorenia sveta, pri opise stvorenia prvého človeka, keď Pán, Boh vysadil na východe v Edene raj a dal vyrásť zo zeme stromom na pohľad krásnym, najedenie chutným. Na východ od Babylónie sa popisuje Bdélium – príjemne vonajúca živica vytekajúca zo stromu. Stuhnuté kvapky bdélia sú vzácnym kadidlom.
Toto všetko sa udialo ešte pred Veľkou potopou, zamyslite sa teda nad tým, aké je Kadidlo veľmi vzácne.
esenciálny olej kadidlo

Ľudia odjakživa verili, že esencie nám prinášajú rôzne informácie.
Že prinášajú lásku, zdravie, šťastie, pohodu…
Naozaj to tak aj je.
Poznáme to aj z terapeutickej metódy – Aromaterapie.

Esenciálne oleje a zdravie

Vône dokážu veľmi ovplyvniť telo, srdce aj myseľ. Vedia veľmi krásne vplývať na zdravie, či už preventívne alebo terapeuticky. Podľa Tradičnej Čínskej medicíny slezinu, žalúdok a pankreas najviac posilňujú vôňe.
Pre svoje zdravie si vždy vyberajte 100% prírodné esenciálne oleje, ktoré sa dajú použiť dýchaním, vnútorne a masážne.

esencialne oleje ctpg

Môžu sa používať u bábätiek, detí, dospelých či senioroch, pretože majú CTPG certifikovanú terapeutickú dávku.

Pozor platí tu zásada: Menej je viac! U detí jedna kvapka 100% esenciálneho oleja stačí.
A radšej riediť kokosovým olejom (alebo iným jedlým olejom)

Doterra kadidlo

Esencie kmitajú na určitých Hz. Naše srdce kmitá na určitých Hz, telo kmitá na určitých Hz, náš mozog kmitá na určitých Hz.
Keď použijeme esenciu vplývame na Hz a zvyšujeme svoju vlastnú osobnú vibráciu.
Posilňujeme svoje orgány a zyšujeme svoj zámer, svoju osobitnú charizmu.
Vône nás vedia naladiť aj na šťastie, hojnosť, prosperitu.

rodinny lekar esencialne etricke oleje
Vôňa je pre nás dôležitá, lebo cez naše zmysové centum je spojená s limbickým systémom v mozgu. To je centrum emócií. Emočná pamäť siaha ďaleko do našich koreňov a nadväzuje na naše dobré predchádzajúce skúsenosti.
Napr.: Ruža je vysokofrekvenčná rastlina a blahodárne pôsobí na lásku, hojnosť.

Do akej vône sa obliekate vy?
Vôňa ide všade s nami a vôňa po nás ostáva. Je to naša jedinečná stopa 🙂
Voniame sami sebe a voniame druhým.

Vieme ako nás vníma okolie?
Meníme vône podľa nálady, podľa príležitosti…
Veľmi efektívne vieme pomocou esencií stimulovať chuť k jedlu, dosiahnuť uvoľnenie či sústredenie.

Príťažlivosť, sexualita, chémia. Tam tiež hrá veľkú rolu naša vôňa. Partneri si musia navzájom voňať.

Vôňa peňazí a biznisu

S vôňami je dobré pracovať aj na pracovisku. Ako vám vonia kancelária? Ako chcete naladiť svojho klienta?

Limetkou a citrónovou trávou vplývame až o 50% viac na kapacitu mozgu a zvyšujeme koncentráciu pri práci či učení.
Jazmín, levanduľový olej sú výborné pre kľudné jednanie.
Vôňa kávy, voňa Motivate naopak navozduje dynamické, rýchle jednanie.
TIP: Vhodné je rozptýliť vône do klimatizácií, či difuzéra na esenciálne oleje.

Doterra esencálne éterické oleje rodinný lekár

Peniaze priťahujú vôňe ako Jedľa, Pačuli, Myrha, Jazmín, Kadidlo, Ruža, Divoký pomaranč…

TIP: kvapka esenciálneho oleja vo vašej peňaženke znásobí hojnosť a krásne prevonia peniaze 🙂

Vyberte si esenciálne oleje, vytvorte si svoju vônu a vložte do nej svoj zámer.
Môže byť znakom rozšírenia hojnosti.
Niečo čo je príjemné, milé, čo vás posilňuje. Vôna je vaša osobitná značka.

Vôňa nás sprevádza odjakživa. Každý z nás má osobnú, osobitú a jedinečnú vôňu.

kadidlo frankincense

Len v mesiaci december 2017 pri registácii a nákupe nad 200 PV Kadidlo ako vzácny darček ZDARMA 🙂

Moje konzultantské číslo: 4752521, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte: lenkaslnieckova@gmail.com

esencialne oleje rodinny lekar