DoTERRA London 2018

Už je tomu niekoľko mesiacov, čo som ocítila prírodné esenciálne oleje DoTERRA na vlastnej koži. Musím sa priznať, že prvý olejček čo som ovoňala ma dostal 🙂

Bola to Láska na prvý nádych: OnGuard, áno aj teraz keď ho voniam po tisíci krát si vravím Milujem ho, 1 kvapka dokáže premeniť váš svet, vaše prežívanie a správanie“. Vyskúšajte, môže to byť pre vás zázrak 🙂

Prišla som už do kontaktu s množstvom rôznych olejíčkov, ale málokedy ma niečo očarí a uchváti svojou krásou a jedinečnosťou ihneď. Keď som otvorila malú sklenenú fľaštičku s OnGuard olejom a nadýchla som sa, povedala som iba: ÁNO

Nič viac nebolo treba. Ozvalo sa to z hĺbky mojej duše a moje srdce zaspievalo, vedela som, že som prišla k veľkému pokladu.

Intuícia mala pravdu: 100% prírodné esenciálne oleje v najvyššej TOP kvalite
1 kv mätového oleja = 28 šálkam mätového čaju
1 liter mätového oleja = 1 tona mätovej rastliny
1 liter medovky = 5 ton medovkovej rastliny

Už hneď od začiatku ako som sa dostala k týmto olejíčkom som sa mohla zúčastňovať rôznych vzdelávacích aktivít ako základná trieda o olejoch, pokračujúce vzdelávanie, wellnes konzultácia…

Lenka a Monika Batkova a Petka

Stretla som sa s fantastickými ženami Martinkou Valničkovou a Monikou Baťkovou vďaka ktorým môžeme na Slovensku užívať olejčeky. Bola som na celoslovenskom stretnutí Deň Vôní v Bratislave, na stretnutí so zakladateľom firmy David Stirling  Prahe, na víkendovom stretnutí s Patrick a Allyse Šedivy v Načeradci. Zistila som že sú to príjemný ľudia, ktorý vedia ako funguje príroda a oleje, ako funguje zdravie, ako fungujú peniaze.

S touto firmou spolupracuje kopec zdravotníkov, vedcov, lekárov.

20180518_102030

Pravidelne sú rôzne živé akcie kde sa stretneme s ľuďmi na rovnakej vlne zo Slovenska, Čiech a v máji 2018 sa konalo celosvetové stretnutie DoTERRA v Londýne.

Hneď ako som sa o tom dozvedela, tak som si priala tam ísť. Vedela som, že vesmír to nejako zariadi, lebo najviac som sa chcela stretnúť s Dr. Hillom.

Dr. Hill je najlepší učiteľ o esenciálnych olejoch na svete, hovorí že vzdelanie je najväčšia sila.

Lenka a Dr.Hill

Keď mi Monika povedala, že hráme o konferenciu a pobyt v Londýne, tak som sa ihneď zapojila a tento pobyt som vyhrala 🙂

Cesta do Anglicka bola zaujímavá. Lebo som si myslela že pojdem s ďalšími babami a nakoniec som išla sama. Let bol dlhší ako mal byť, tak mi odišiel spoj z letiska na ktorý som mala nastúpiť.

Ja s mojou angličtinou na letisku Luton, nedalo sa mi pripojiť na wifi, jediné čo som mala boli záchytné body a vytlačená mapa s hotelom do ktorého sa mám dostať.

Našťastie pán Gustáv čo so mnou cestoval lietadlom mal na letisku svojho zaťa, muža jeho dcéry Zuzky ktorý žije v anglicku. Vysvetlila som mu kam sa mám dostať a anglicko-slovensko-česky sme sa dohovorili 😀 Odprevadili ma na autobus, ktorý však tiež meškal a ja po príchode do Londýna som musela riešiť ešte cestu nočným metrom. Aby som to skrátila, lebo to bol dlhý príbeh a na svojej ceste som sa musela pýtať asi 15 ľudí kým som prišla do správneho cieľa. Musím povedať, že všetci ľudia mi pomohli, navigovali ma, alebo mi priamo na GPS ukázali cestu. Ďakujem krásne.

Víťazoslávne som objavila London Eye, vyhliadkové koleso ktoré sa vypínalo do výšky a vysvieteno žiarilo do diaľky. Vedela som že hotel je blízko a konečne som bola na recepcii kde ma už čakala Peťka Baťková a Eva Bradová.

20180517_183126-1

Konferencia DoTERRA 18 – 19. 5. 2018 London

Prvú vetu čo som si na konferencii do  zošita zapísala,
bolo že David Stiring povedal, že DoTERRA je bez dlhu!!!

Lenka a David Stirling

Na začiatku zamestnávala 5000 ľudí, v roku 2016 už 35000 ľudí.
,,Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v krásu svojich snov.“
V USA je DoTERRA najväčšou spoločnosťou svojho druhu.

3 roky za sebou vyhrala DoTERRA zlatú medailu za esenciálne oleje, cena Utah Genius20180519_092304

Najdôležitejší v DoTERRA sú ľudia. Zameriavajú sa na drobnosti.
Priama zdravotná starostlivosť za pomoci Esenciálnych olejov.

Primárna skupina je matky s deťmi, pretože sa starajú o zdravie celej rodiny.

DoTERRA servis funguje už v 17tich jazykoch!!!

Udržateľnosť spolupracovníkov je viac ako 65% a stúpa,
pričom v iných firmách je pod 15%.

20180518_120946

Revolúcia s Esenciálnymi olejmi.
Nelisujú olej z listu mechanicky, ale za procesu suchej pary vznikne obranný mechanizmus, ktorý sa zbiera. Z toho je silné, účinné medikamentum.

Majú pod kontrolou kvalitu 86 olejov všade po svete.
20180518_103618

Vznikajú školy, lekárske zariadenia všade po svete. Dodávajú lekársky materiál.

Založili Humanitárnu organizáciu Projekt Co impakt – humanitárny aspekt, 15 projektov v rôznych krajinách Haity, Bulharsko, Keňa…

20180518_103123
Spájajú homeopatiu, západnú medicínu, výživu.

V Utahu, Dallas urobili kliniky, kde používajú esenciálne oleje k zlepšeniu zdravotnému stavu pacientov. Expanzia, zdvojnásobuje sa trh Mexiko, Moskva, Rusko, Čína, Japonsko, Austrália, Ekvador, Nový Zeland, Brazília, Filipíny, Európa…

20180518_103504

Ich cieľom je investovať do Budúcnosti krajiny, platia veľmi hojne zberačom rastlín a plodov. Investujú do zeme. Spájajú zberateľov aby mohli pracovať spolu a spolupracovať ženy aj muži.

Olejčeky DoTERRA majú blahodárne účinky na fyzickej, psychickej,  emocionálnej, spirituálnej, finančnej úrovni.

Na konferencii nám predstavili novú kolekciu: pre Yógu, pre Meditáciu
Zmieriť sa a zosúladiť so svojou mysľou a telom za účelom vyššej misie.

Kto som? Kto chcem byť?
Spomaliť dosť na to, aby som si uvedomila a prijala pravdu o svojej vlastnej hrdosti.
Sloboda. Dôvera sama v seba. Telo dosiahne toho čomu myseľ verí.

yoga kolekcia 2018        20180519_143416

Nová JOGA edícia esenciálnych olejov doTERRA

  • Anchor – stabilita, podpora sily keď sa cítite ,,rozlietaný“, pokornosť. Oleje: Lavender, Cedarwood, Frankincense, Cinnamon Bark, Santalwood, Black Pepper, Patchouli (Levanduľa, Cédrové drevo, Kadidlo, Škorica, Santalové drevo, Čierne korenie, Pačuli)
  • Align – zmes na nájdenie svojho stredu, udržuje balance, hranice, sebaakceptovanie. Oleje: Bergamot, Coriander, Marjoram, Pepermint, Geranium, Basil, Rose, Jasmine (Bergamot, Koriander, Majorán, Mäta, Muškát, Bazalka, Ruža, Jazmín)
  • Arise – udržuje v strede, pozdvihuje, uľahčuje veci, sústredenie, jasnosť, intuícia, ciele. Oleje: Lemon, Grapefruit, Siberian Fir, Osmanthus,  Melissa (Citrón, Grep, Sibírska jedľa, Osmant, Medovka)

Vodu a pohyb nám treba dodržiavať každý deň, kosti sú tvorené 80% z  vody!

Ďalšia novinka na trhu je olejček Copaiba.
Zo 4 rôznych Copaibových stromov, je super na nervový a endokrinný systém.

O tele nie je možné rozmýšľať izolovane, to isté platí aj o esenciálom oleji.

20180518_123735 20180518_123939

Použitie 100% prírodných esenciálnych olejov

Na Esenciálnych olejoch nie je návod, to znamená že keď používate olej, že mu rozumiete.

  • Aromaticky – dýchaním sú pužiteľné vždy a za každých okolností. Je to úžasne bezpečné a jednoduché.
  • Natieraním na kožu. Aký je rozdiel medzi Touch riedeným a neriedeným 100% olejom ?Neriedené čisté, vysoko koncentrované, niektoré sú nutné riediť. Platí menej je viac! treba používať častejšie, lebo čisté sú prchavejšie.Touch – riedené čistým kokosovým olejom prenikajú rýchlejšie, ostávajú dlhšie, bezpečné aj pre maličké deti.
  • Vnútorne – bezpečné, účinné. Ale nemôžete si myslieť, že keď vypijete 15ml oregana nič sa vám nestane! Dr.Hill hovorí, že vždy sa môžeme o neho oprieť. Treba veriť sami sebe, svojej intuícii. Niektorí sú viac citlivý na oleje ako ostatní, tým treba riediť.

Platí pravidlo: ,,Menej je viac a 1 kvapka stačí“

Oleje pracujú na frekvenciách a vibráciách.

Dôležité je ako olejčeky najradšej používate vy a ako najlepšie fungujú pre vás.

Nádherné Kvetinové oleje stabilizujú imunitu

20180518_120347

Neroli – z kvetu divokého pomarančovníka (pri používaní sa zvyšuje gaba)
Rose – z ružových kvetov (pri používaní sa zvyšuje serotonin)
Jasmine -z jazmínových kvietkov (pri používaní sa zvyšuje dopamin)

Celé stretnutie DoTERRA a konferecia boli veľmi príjemné, bohaté a výživné. Dokonca som sa osobne stretla s Jason Smyth (paralympian Gold Medalist), ktorý aj napriek tomu, že nás vidí rozmazane, to nevzdal a vyhráva svoje jedinečné víťazstvá.

20180519_120749

To hlavné posolstvo je: ,,1 kvapka dokáže premeniť váš svet, vaše prežívanie a správanie“. Vyskúšajte, môže to byť pre vás zázrak 🙂

Ľudia potrebujú prirodzené veci. Oleje sú pre všetkých. Oleje ako životný štýl.

Pre vzorku 100% prírodného esenciálneho oleja priamo pre vás píšte: lenkaslnieckova@gmail.com

Keď sme už plné nových vedomostí a prevoňané nádhernými vôňami kráčali von z kongresovej haly Excel, vydali sme sa do blízkeho hotela Holiday Inn, kde sme mali stretnutie všetkých slovákov čo sme na konfrenciu prišli. Keďže na konferencii bolo 5000 ľudí zo 40 krajín sveta, tam sme sa všetci nevideli. Veľmi milé pohostenie pre nás pripravili Sharon McDonald s Monikou a Martinkou. Pozvanie prijali aj Murray Smith s manželkou a nová GR Lisa Burke. Niečo fajné sme spapali, poobjímali sa s ostatnými DoTERRAkmi, porozprávali, pofotili a už bolo ísť treba na izbu si baliť veci.

S Peťkou sme sa rozhodli, že už keď sme tu, ideme pozrieť na London Brige. Práve zapadalo slnko, prenádherný pohľad nad Temžou v diaľku Londýna. Zrazu cítim sladkú škricovú vônu. Trdelník? Nie. Pražené karamelové oriešky, ktoré nás zlákali svojou omamnou vôňou mi k večernému Londýnu prišlo to ,,pravé orechové“ 🙂

20180519_212846

Cestou na letisko sme sa so Zuzkou a Katkou s maličkým Kubkom zastavili v Indickej reštaurácii Cinnamon Bazar kde majiteľkou je skvelá, milá a príjemná češka Anička a dala nám jesť také fajné pochutinky, že sme sa až ,,za ušami olizovali“ 😀

20180520_143158

Keďže celý výlet bol netradičný, tak samozrejme aj cestou na Slovensko, meškalo lietadlo a tak som nestihla nočný autobus domov. Našťastie vedľa mňa v lietadle sedeli nádherné žienky Ivanka a Helka Vargová, ktorá ma aj so svojou ďalšou dcérou s priateľom odviezli na Autobusovú stanicu do Zvolena. A tam meškal autobus z Prahy, tak som sa nakoniec aj stihla dopraviť domov.

Ďakujem za všetkých fantastických ľudí ktorých som po tejto ceste stretla a spoznala 🙂

Prajem nádherný dníček a všetko dobre nech sa darí 🙂

Prečítajte si tiež: https://lenkaslnieckova.sk/podnikanie-s-doterra/

 

 

 

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>

Pridaj komentár