doTERRA koncerencia webvention 2020

V roku 2020 plánovala spoločnosť s najčistejšími esenciálnymi olejmi doTERRA veľkú konferenciu v Ríme. Však pre aktuálnu situáciu nemohlo byť stretnutie verejné, preto sa prispôsobili a urobili online webvention 2020.

3 dni naplnené hustými a výživnými informáciami. Počas online konferencie boli uskutočnené prednášky zo všetkých kútov sveta. Každý človek prednášal pohodlne zo svojej obývačky alebo kancelárie. Čo je absolútne super, prednášajúci boli z rôznych krajín sveta a zo Slovenska dokonca 4 : Monika Baťková, Martinka Valničková a Miška Začková a Roman Začka 🙂

Máme rôzne novinky na ktoré sa spolu môžeme tešiť.

Aj krásne voňavé esenciálne oleje, aj vybudované nové budovy aj spolupráca s ďalšími malými farmármi, vystavanie škôl aj vybudovanie vodovodu v rozvojových krajinách 🙂

 • Na začiatok David Stirling oznámil, že dokončili novú budovu produkcie, ktorá zvýši produkciu o polovicu. Môžu tam uskladniť až 2000 ton materiálu pre esenciálne oleje čo zaručuje že doTERRA bude naďalej taká kvalitná ako bola doteraz.
 • Majú novú Certifikáciu TGA – austrálska striktná certifikácia, v USA je to ako farmaceutický stupeň.
 • Nové centrum služieb v Utahu a nové centrum zákazníckeho centra.
 • Nový trh sa otvoril v Kolumbii, Filipínach, Južnej Afrike. Tiež fungujú už aj v Thajsku.
 • Nová kancelária je otvorená v Mníchove v Nemecku.
 • Nové zákaznícke centrum v Maďarsku v Budapešti, dohovoríte sa v 9 jazykoch.
 • Nové exkluzívne vône esenciálnych olejov doTERRA
 • Čistota, neprítomnosť kontaminácie, čisté nepančované.

doTERRA je viac než spoločnosť s esenciálnymi olejmi, je to misia, podporovanie ľudí. Nebudujú iba farmy, ale aj vyučujú farmárov. Aby potenciál videli aj ľudia. A preto wellnes advokáti sú advokáti premeny, cez produkty, cez poslanie, inšpirovanie ostatných. Komunita, porozumenie, empatia, charita, úsmev, láska. Podporujú finančné ciele, liečbu, uzdravenie. Čistá láska pre ľudstvo.

Hľadajú čistotu vo všetkom – misia v spoločnosti, pomáhať iným, zisťovať význam vo svete, nájsť svoju cenu, objaviť potenciál, dôvera v samého seba.

Čistota nie je jednoduchá. Znamená že musíme zamietnuť každú myšlienku na to že by sme neurobili niečo dobré. Musíme robiť dobré a správne veci.

To ako zaobchádzame s inými, to čo im dávame, čistota, láska, rodina, dobro, úprimnosť, férovosť, čistota charakteru.

Nové exkluzívne vône esenciálnych olejov doTERRA

Nová Zmes Adaptiv

Negatívny dopad stresu je ochromujúci pre celé telo, dušu aj myseľ. Vitamíny, minerály nám pomáhajú sa vyrovnávať so stresom.

Zachovanie homeostázy si vyžaduje dobrú životosprávu a doplnky výživy LLV (life long vitality) doTERRA dokážu pozdvihnúť myseľ.

Nová Zmes Adaptiv poskytuje chvíle upokojenia, uvoľnenia, niečo v zmysle dokážeme to. Je to nástroj, ktorý pomáha dostať sa zo stresujúcich situácií. Je veľmi účinný. Uvedie do rovnováhy, dodá silu byť pružný, prispôsobiť sa všetkému čo prichádza.

Yarrow | Pom

Dr. Hill and Emily Wright hovoria o benefitoch esenciálneho oleja Yarrow / Pom

Yarrow – myší chvostík. Chamazulene je antioxidant. Čistí krv, dokáže eliminovať toxíny, zaisťuje dobrú cirkuláciu metabolizmu, dobré trávenie.

Beta-pinine pomáha prejsť traumatickými zážitkami, ovplyvňuje mozog. Keď si Yarrow natriete na zátylok, pomôže vyslať priaznivý signál do limbického systému.

Pomáha zostať mladými. Zaručuje že hormóny robia to čo majú robiť, pomáha endokrinnému systému.

Emočné benefity: vyplavuje ukryté emócie, zlepší celé bytie, pomôže zotaviť, pomôže cítiť sa viac sebaistým, dáva pocit že všetko je v poriadku.

Pom – Granátové jablko- veľa výživných látok pre pokožku. Pomáha odstraňovať vrásky.

Použitie Yarrow / Pom: na pokožku, a pod jazyk

Citronella Essential Oils

Prírodný repelent, čistiaci olej, výborné použiť v kombinácii s esenciálnymi olejčekami Cilantro alebo Teatree (Malaleuka). Výborné použiť ako mydlo na tvár, šampón, dokonca aj pre domácich miláčikov.

Pomáha stimulovať apetít. Pomáha relaxovať.

Tráviaci systém

70% imunity je v tráviacom systéme. Podpora imunity je absolútny základ pre fungovanie zdravého metabolizmu a zdravia celkovo.

PB Assist – podporuje správnu črevnú mikroflóru.

Terrazyme – tráviace enzýmy

Je alarmujúce, že až 70% ľudí má tráviace problémy a zníženú imunitu.

Celery Seed

Patrí tiež aj do skupiny, ktorý podporuje tráviaci systém. Je antioxidant. Podporuje dobré zdravie zubov, ústnej dutiny, dýchací systém.

30kg materiálu je potrebných na 15ml oleja

1-2 kv do vody alebo do kapsule. Môžeme kombinovať s Lemongrass, Bazalka, Oregano.

Močový systém podporuje Celery seed a Juniper Berry, alebo aj v kominácii so Škoricou.

Lemon Eucalyptus

Výborný esenciálny olej na umývanie tváre. Super v kombinácii s Cédrovým drevom alebo Jasmínom, Yarrow Pom

doTERRA poskytuje Kvalitu aj Kvantitu.

Poskytujú dlhodobé partnerstvá s farmármi po celom svete. Benefitujeme z ich dlhoročných skúseností. Poskytujeme pracovné miesta po celom svete.

Získavať čo najlepšie a najefektívnejšie. Získavame viac ako na 100 miestach z viac ako zo 46 krajín. Polovica z nich sú rozvojové krajiny.

Pomáhať najviac ľuďom ako vieme.

doTERRA zaručujú že majú najlepšie kvalitné esenciálne oleje.

Co-impact sourcing

Vytvára zdieľané hodnoty, priamo na mieste, sociálny dopad. Pracovať priamo pri zdroji, s destilérmi. To je základ. To čo tvrdia že je vo fľaštičke, naozaj je vo fľaštičke.

Pri zdroji- vieme o ľuďoch, ktorý pre nás pracujú,máme s nimi dobrý vzťah. Udržateľnosť, inovácia, znížiť stopy na životnom prostredí.

Sústredí sa na farmárov, budujú úplne od základu. Pomáhajú 1000kam farmárov a ich rodinám.

 • vytváranie pracovných pozícií
 • férové platby
 • udržiavanie kapacít
 • vzťahy s farmármi, ktorý chcú s nami spolupracovať
 • rovnaké podmienky
 • kooperatíva
 • enviromentálna výučba
 • pomáhať komunitám: školy, budovanie studní a voda

CTPG

Doktor David Hill, hlavný lekár pre doTERRA hovorí, že mnoho ľudí je presvedčená, že všetky oleje sú rovnaké. Nie je tomu tak.

Kvalita je kľúčovým faktorom a určuje či esenciálny olej splní to, čo sa od neho očakáva. Vždy musia pôsobiť tak ako by mali. Čo sa týka kvality, nemôžeme robiť žiadne kompromisy. Každý olej podlieha celej sérii testov.

V každom jednom prípade vykonávame organoleptické testy, testy so špecifickou mernou hmotnosťou, plynovú chromatografiu, hmotnostnú sperktrometriu, Fourierovu transformáciu infračervenou spektroskopiou, test optickej rotácie, index lomu, testujeme kontamináciu, stabilitu.

Kvalita je na 1.mieste a stredobodom nášho snaženia, v snahe zaistiť že každý olej je presne taký ako ho propagujeme. Čistý, účinný a ľudia s ním dosiahnu opakované výsledky a vedia, aké výsledky s ním dosiahnu.

Proces od poznania miesta kde sa rastlina nachádza, cez spôsob destilácie esenciálneho oleja a ochrany celého procesu. Tak získavame hodnotný esenciálny olej.

Keď hľadáme partnera, snažíme sa nájsť niekoho, kto pozná rastliny a rozumie procesu destilácie, chémii a je to partner s ktorým dokážeme spolupracovať. Kto chápe dôležitosť celku.

doTERRA zabezpečuje esenciálny olej na ktorý sa vždy môžeme spoľahnúť, ktorý bude vždy fungovať. Vždy pri otvorení fľaštičky s esenciálnym olejom vieme že bude fungovať a zakaždým dosiahneme očakávaný výsledok.

APRC – Aromatic Plant Research Center

 • výskum aromatických rastlín a extraktov.
 • Čistota, zaistenie čistoty testovaním.
 • Na trhu je rozšírené pančovanie esenciálnych olejov – sú pridávané do EO extra látky aby boli vylepšené, alebo aby bolo väčšie množstvo. Nedokážete ho rozoznať.
 • Zo skúseností 80% esenciálnych olejov na trhu bolo pančovaných.

Pre doTERRA to bolo jedno z prvých myšlienok prečo vyrábať esenciálne oleje. Aby boli čisté a aby sa predišlo pančovaniu. Vieme čo sa má a čo sa nemá nachádzať v esenciálnych olejoch. Zabezpečujú že nič navyše sa do esenciálneho oleja nedostalo. Ale aby bola rastlina čistá a aj esenciálne oleje čisté.

Srdce doTERRA je v ľuďoch.

Ak už máte otvorený veľkoobchodný účet tak viete. Keď nie napíšte mi správu info@lenkaslnieckova.sk pomôžem vám ho otvoriť a spolu vyberieme to najlepšie pre vás.

Kompenzačný plán je fantastický a vytvárame tímy, ktoré sú silné.

Platia najviac zo všetkých spoločností. Pridávajú na bonusoch.

Pozrite si aj špeciálne doTERRA kolekcie

Kolekcia pre ŽENY

Ženy majú byť v hormonálnom zdraví. Si pripravená povedať áno sama sebe? Byť sama sebou. Starostlivosť o seba je sebaláska. Denné návyky pre zdravé ženstvo sú základ.

Hormóny sú chemickými poslami, ktoré posielajú signály do celého tela.

Dôležité je vždy sa pozrieť na menštruačný cyklus, dá sa krásne upraviť cez výživu a prírodné esenciálne oleje.

Podpora zdravej menštruácie, perimenopauzy (4-5 rokov pred menopauzou) a menopauzy cez doplnky doTERRA.

Fytoestrogén – celoživotný komplex pre ženy. Je zmesou prírodných rastlinných výťažkov, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu v priebehu rôznych období a cyklov v živote ženy. Podporuje zdravé kosti, srdce, prsné tkanivo, podporuje harmóniu ženy.

Celoživotný komplex na výživu kostí – je praktický doplnok potrebných pre zdravé kosti, obsahuje minerály a vitamíny, bojuje so znižujúcou sa hustotou kostí pomocou výživy, ktorá je v modernej strave nedostatočná.

Clary calm výnimočná Touch tyčinka, pomáha ľahko zvládať menštruačný cyklus, symptómy PMS, a prechodné fázy menopauzy prirodzeným a efektívnym spôsobom. Zázrak pre ženy. Každé ráno si robíme smajlíka na brucho: natrieme jeden vaječník, druhý vaječník a oblasť maternice.

Už sa nám bruško usmieva 🙂

doTERRA Baby Collection, kolekcia pre najmenších

Detské mydlo a krém. Delikátne pre detskú pokožku. Levandula, Harmanček veľmi upokojuje pokožku a emócie. V kréme je mrkvová zložka čo ochraňuje pokožku aj pre UV žiarením.

Kolekcia pre deti

Nová dōTERRA KIDS COLLECTION

Pôvodne 6 zmesí navrhnutých špeciálne pre deti, určená na okamžité použitie.

Harmonizuje Myseľ, Telo, Emócie, jedinečná terapeutická kombinácia šetrnná k jemnej detskej pokožke

Rescuer (Záchranár – tíšiaca zmes) Kombinácia Levanduľa, Spearmint, Zantoxyl, Copaiba : Dokáže upokojiť, uvoľniť deťatko a zrelaxovať. Pre vášho malého športovca. Vhodné po behu, skákaní, hraní sa. Natrite na nohy a chrbát.

Calmer (Upokojiteľ – odpočinková zmes) Kombinácia Levanduľa, Rímsky harmanček, Budha drevo, Cannanga: Pomáha upokojiť myseľ pred spaním a podporí pokojný spánok, relaxáciu, odpočinok. Naneste na chodidlá a zápästie.

Thinker (Mysliteľ – zmes sústredenia) Kombinácia Vetiver, Rozmarín, Klementínka, Pepermint: Navodzujú bdelosť a sústredenie pri robení domácich úloh, písomke. Vždy keď je čas byť kreatívny a sústredený. Podporuje myseľ a ľahkosť učenia. Naneste na šiju dieťatka.

Stronger (Silák – Ochranná zmes) Emocionálne upokojuje v kombinácii Litsea, Kadidlo, Cédrové drevo, Ruža: Vytvárajú dynamickú zmes posilňujúcu telo a myseľ. Použite vždy keď sa vaše dieťa necíti najlepšie, zvýšite jeho odolnosť a obranyschopnosť. Naneste na šiju a chodidlá

Brave (Statočnosť – zmes odvahy) Kombinácia Divoký pomaranč, Amyrisové drevo, Osmantus, Škorica: Podporuje pocity dôvery, odvahy a viery v seba samého. Nastanú dnes nové neznáme situácie? Naneste na bruško, alebo chodidlá, aby ste podporili odvahu a dôveru dieťatka.

Steady (Pevnosť – Uzemňujúca zmes) Kombinácia Amyrisové drevo, Jedľa balzamová, Magnólia: Vytvára pokojné a vyvážené pocity. Pri nervozite a úzkosti pokojte vaše dieťa, natrime mu krk a zápästie pre upokojenie emócií.

V porovnaní s olejmi pre dospelých môžeme detské oleje takto kategorizovať:

Najnovšie sa pridala do tejto kolekcie siedma zmes Tamer, ktorý je tráviaca zmes a môžeme ju prirovnať k Zen Gest esenciálnemu oleju.

dōTERRA Healing Hands

10 výročie nadácie dōTERRA Healing Hands

Nákupom výrobkov doTERRA pomáhame na projektoch po celom svete. Pomáhame deťom, ženám. Stavajú školy, centrá, dbajú na výživu, pomáhajú zapájať vodu aby mali zdroj pitnej vody v odľahlých častiach.

Poskytujú zdravotnú starostlivosť. Stavajú zdravotnícke zariadenia.

doTERRA poskytuje difuzéry do nemocníc, prispela peniazmi, šijú rúška a masky.  Poskytujú dezinfekciu. Ako pomohla v situácii covid 19 sa dočítate viac tu:  https://doterrahealinghands.org/advocate-led-projects/smile-stard-covid

Čisté produkty. Čisté úmysly. Čistá Láska.

Pomáhajú už v 47 krajinách a vytvárajú studne a vodovody, aby mali ľudia čistú pitnú vodu.

Majú dopad na niekoľko 1000 000 ľudí.

Vysádzajú stromy, podporujú udržateľnosť, priaznivo vplývajú na životné prostredie.

Dáta sú základ. Podložené na vedeckom výskume. Je to jeden z pilierov doTERRA a vieme, že na to sa môžeme spoľahnúť.

Pred dvoma rokmi som bola osobne s týmito fantastickými ľuďmi v Londýne na konferencii aj som sa s nimi rozprávala.

Ako to celé dopadlo a čo sa tam zauzlilo sa dozviete v príbehu tu: https://lenkaslnieckova.sk/doterra-london-2018/

Keď si prajete otvoriť veľkoobchodný účet a nakupovať esenciálne oleje za najlepšiu cenu aj s Darčekmi 🙂 napíšte mi správu info@lenkaslnieckova.sk pomôžem vám ho otvoriť a spolu vyberieme to najlepšie pre vás.

BONUSY ZDARMA:

 1. Magazín doTERRA staršie číslo si môžete stiahnuť a prečítať tu:

https://media.doterra.com/sk/sk/brochures/living-magazine-v1.pdf

2. Magazín doTERRA najnovšie číslo si môžete stiahnuť a prečítať tu:

https://view.joomag.com/eu-living-magazine-v6-slovak/0098189001589813330?short&

3. Môžete si stiahnuť ZDARMA doTERRA príručku aby ste sa vedeli použiť 10 najzákladnejších olejov v balíčku domáci rodinný lekár: https://lenkaslnieckova.sk/doterra-prirucka-zdarma/

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>