online kurz Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov

Krásny deň prajem. Na tejto stránke Vám predstavím kurz Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov.

To že ste zavítali na tieto stránky nie je náhoda. Lebo ako hovorí jeden môj známy a vážený človek: Náhody neexistujú. Ale, že nás tak Vesmír spojil 🙂

Môžete si pozrieť videjko čo som natočila. Ak sa zaujímate o svoje zdravie, ste tu správne.

Existujte toľko veľa diét a človek má aj tak zdravotné problémy, tak prečo nepomáhajú? Nech otvoríte akýkoľvek časopis, tak iste tam bude zaručená diéta a stravovacie doporučenia.

Lenže kto by mal dávať stravovacie a výživové odporučenia? Ten kto to študoval seriózne, kto to pozná z praxe. Kto vie súvislosti.

Študujem oblasť zdravia a zdravotníctva viac ako 24 rokov a stále mám čo študovať. Vyštudovala som strednú zdravotnícku školu, nadstavbu, aj vysokú školu Ošetrovateľstvo zo západnej medicíny. A pracovala som 7 rokov na ambulancii všeobecného lekára. Od vtedy sa už 12 rokov venujem čínskej medicíne, bylinkám a ďalším smerom skutočného ZDRAVIA a PREVENCIE.

Je smutné, že edukáciu a zdravotnú výchovu som robila ešte ako študentka na strednej zdravotníckej škole v Banskej Bystrici a teraz to už nikto nerobí. Odbor všeobecná zdravotná sestra zatvorili.

A preto je teraz tak veľa mylných diét a rád o stravovaní. Aj keď západná medicína nevie vôbec o výžive tak veľa ako čínska medicína. A čínska medicína hľadá príčinu nelieči iba následky podávaním liekov. Lebo lieky majú za následok nežiadnúce účinky.

Čínska medicína vie kde je nerovnováha a hovorí sa v nej, že neexistuje jeden chorý orgán a ostatné zdravé. Ako neexistuje jeden zdravý orgán a ostatné choré. Všetko so všetkým súvisí. A nerovnováha sa prejaví aj na iných orgánoch. Preto ak máte ťažkosti s pečeňou, treba vyživiť obličky lebo obličky (Ki) sú energetická Matka pečene (LR). A pečeň treba dať do poriadku, lebo pečeň je energetická Matka srdca (HT).

A preto ak máte ťažkosti s pečeňou, môžete mať ťažkosti aj s obličkami alebo so srdcom.

Prečo Vám doporučujem tento kurz? Pretože buď ste z ďaleka, že nemôžete prísť na osobnú konzultáciu. Alebo ste už na konzultácii bola a chcete si uzrejmiť veci. Pozrieť v kľude keď bude čas a pripomenúť si o čom sme sa spolu bavili. A zároveň pokračovať na ceste Zdravia a Prevencie.

Lebo buď si budujete cestu choroby, alebo cestu zdravia. A záleží iba na Vás. Každý deň. Tým čo si vkladáte do úst. Čo jete, čo pijete. Ako žujete potravu. Aké sú vaše myšlienky. To všetko nás formuje. A to aké potraviny jete dnes, to bude mať za následok vaše zajtrajšie bunky.

Ako by ste chcela vyzerať za 10 rokov? Myslite na to, že to čo dávate dnes, zajtra a v tomto období do úst, z toho sa budú tvoriť vaše nové bunky. Chcete byť mladá, krásna, žiarivá, vitálna, plná energie? sexi? vládať a mať dostatok sily?

Prevezmite moc nad svojím jedálníčkom. Omladnete. Okrásniete. Budete vyzerať skvele. A navyše bude vám chutiť čo si navaríte. Aj možno vašim blízkym. Veľa krát sa stretnem s deťmi žien čo prešli kurzom a povedia mi, že ich maminka teraz fajne varí 🙂

Je super keď prídete ku mne do ambulancie – poradne Zdravie a Výživa a ja Vám vysvetlím súvislosti.

Vy si však z celého množstva konzultácie (2 hod) zapamätáte asi 10% a o pár dní nebudete vedieť už ani to. Preto som pre vás vytvorila online kurz, ktorý Vás prevedie v skratke základmi čínskej medicíny a výživy. Aj tí, čo o čínskej medicíne nevedeli skoro nič, prešli kurzom a povedali že je to super. Že to dodalo úplne iný pohľad na potraviny. Z otravín sa stanú požívatiny.

Naučíte sa ktorá potravina ako na ktorý orgán pôsobí a ako ju pripraviť aby z nej bola užitočná požívatina pre telo. Lebo nie je dôležité čo zjete, ale to čo sa vám vstrebe. A tu je problém.

Veľa ľudí si myslí, že žijú zdravo.

A aj tak prídu na kontultáciu. Lebo buď majú nejaký zdravotný problém čo chcú vyriešiť, alebo sa chcú zamerať na prevenciu, aby predišli problémom. A toto veľmi doporučujem.

Naozaj si prajem, aby ľudia skutočne poznali akú moc majú potraviny a telo a na život človeka. Tak isto ako potraviny majú vplyv na psychiku a energiu človeka. A aby sa ľudia začali zaujímať o to, čo jedia.

Aj keď po kurze urobíte len malé zmeny vo vašom živote, môže to byť veľká premena pre Vaše bunky. A to nevidíte hneď. To pocítite po nejakej dobe. Možno po mesiaci, možno po 3 mesiacoch budete vedieť správne rozoznať čo vám skutočne robí dobre, a čo jete iba z hladu, alebo z chtíča, alebo z nudy…

Naučíte sa poznať svoje orgány. Naučíte sa počúvať svoje telo.

A preto ak ste došli až sem, kúpte si kurz. Je to najlepšie čo som dala do kopy zo západnej a východnej medicíny za 24 rokov svojho štúdia. Prešla som kopec škôl, kopec kurzov, školení, workshopov, webinárov, online kurzov… Podľa mňa určite držím rekord v počte spolužiakov 🙂 Lebo ja študujem stále. A veľmi ma to baví.

A preto mám už veľa vedomostí, veľa skúseností s pacientami v nemocnici či v ambulancii. A už aj veľa skúseností s ľuďmi čo premenili stravu po konzultácii. Lebo to nie je diéta. Už sa nikdy nevrátite k predchádzajúcej strave. A ak sa aj vrátite, budete to vedieť jasne porovnať a budete to sami na sebe cítiť.

Je to životný štýl. Cieľ je cítiť sa dobre. Byť plný energie, vitality, radosti.

 

online Kurz Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov

Prebehať bude online, z pohodlia Vášho domova.

Videjká si môžete pozerať kedy chcete.

A celý obsah budete mať k dispozícii celý rok.

Takže máte čas všetko pochopiť a vstrebať.

 

Čo hovoríte o kurze vy:

,,Dobrý deň Lenka,

kurz si pomaly, postupne a opakovane prechádzam, je skutočne veľmi profesionálne, prakticky a „lopatisticky“ podaný a už sa teším na online kurz Výživa a Bylinky v kruhu 5 elementov 🙂

Ďakujem za info a želám veľa tvorivých nápadov 🙂 „

Marta Šponiarová

alebo

,,Kurz varenia v kruhu 5 elementov bol skvely a velmi poucny, velka vdaka za mnozstvo praktickych informacii, kurz o bylinkach je vynikajuci napad, takze pocitaj so mnou, ak to bude aktualne daj vediet.

Teraz nastal cas ked zacnem varit podla 5 elementov a ochutnavat….

Velmi sa mi Tvoj kurz pacil je to mnozstvo zaujimavych informacii a vychytavok, za ktore Ti moc dakujem a pevne verim, ze vydas aj kucharsku knihu, tie kombinacie su neuveritelne a pri mnohych receptoch som slintala, skoda, ze sa to nedalo aj ochutnat…

Veľká vďaka za skvelý a výživný kurz.“

S pozdravom  Krekulova Marta

 

Mám obrovskú radosť že sa pridávate na cestu, ktorá bude Váš osobný zážitok.

Verím, že máte v sebe kúsok objaviteľského ducha,

Lebo toto bude akoby ste objavili zlatú pyramídu s diamantom v Indi Johnsovi 🙂

Kurz je rozdelený do 5.modulov a každý má svoje lekcie. Kurz je tvorený z pohľadu čínskej medicíny, preložený do zrozumiteľnej reči a prispôsobený Slovenským podmienkam.

Dostanete zrozumiteľnú mapu s navigáciou, aby ste dobre došli do cieľa.

online Kurz Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov

je rozčlenený do 5 MODULOV

Modul 1: Zoznámte sa s potravinami

Modul 2: Vytvorme si dúhu na tanieri

Modul 3: Tabuľky požívatín

Modul 4: Vyživovací cyklus

Modul 5: Výživa a Varenie v kruhu

Máte k tomu Bonusy a kopec skvelých ,,nadupaných informácií“ podaných do jednoduchej podoby. Snažila som sa vymyslieť veľa uľahčovacích pomôcok pre jednoduché zapamätanie. Je to farebne a s kopcom obrázkov pre dobré pochopenie. Nahrala som videá, a aj PDF máte k dispozícii na stiahnutie pri každej lekcii.

V rámci kurzu sú aj Hádanky a Úlohy, ktoré keď vyriešite budete zaradený o losovanie o hodnotné ceny 🙂

Je sa na čo tešiť.

A máte 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Keď pôjdete skutočne v kurze 14 dní za sebou a zistíte že to nie je pre vás, a že vám to nič nedalo, vrátim vám peniažky.

Ale zatiaľ nikto nepožiadal o vrátenie peňazí a ľudia sú nadšený.

Prečítajte si vaše ďalšie recenzie:

,,Zdravim Lenka, 

Kurz bol velmi dobre pripraveny nemam vyhrady. Bolo to skvele pochopitelne. Niektore jedla, hlavne kase varievala aj moja starka, urcite vsak nevarila podla 5 elementov. Zistila som, nove  kombinacie požívatín.

AHA momentov bolo u mna vela, hlavne v 5. module pri praktickom vareni – co sa tykalo kombinacii pozivatin prekvapili ma tie natierky uz sa tesim, ked ich vyskusam.

Urcite som robila chybu v tom, ze som si nakraja zeleninu a vsetky ingrediencie som nahadzala do hrnca a dala varit polievku aj kolace robim najradsej tak, ze vsetko dam do   misky zamiesam a sup na plech  = velka chyba !!!

Musim sa naucit postupne pridavat ingredienci podla 5 elementov. Postupne vyskusam recepty, ktore si varila a otestujem, co nam bude chutit, to zaradim do jedalnicka. Dufam, ze raz vydas aj kucharsku knihu. Veľmi sa teším tomuto kurzu, bolo to parádne. Ešte sa budem k lekciám vracať a opakovať si ich 🙂

Velka vdaka za SUPER kurz.“ 

Marta

alebo

,,Ahoj Lenka, kurz bol super. Nič by som nezlepšovala. Pre mňa to rýchle nebolo, videá som si púšťala pri bežných činnostiach doma. Prezentácie som si uložila. 

Vedela som aj predtým kus o čínskej medicíne, ale veľmi som sa o ňu nezaujímala. Sem tam som si prečítala dáky článok. 

Pozerám sa na potraviny podľa toho, ako sa budem po nich cítiť. Mám dni, že jem aj dosť zle, cítim sa tak potom aj ja. Snáď ich bude čo najmenej. 

Nové bolo pre mňa najmä zistenie, ktoré potraviny zvnútra ochladzujú a ktoré zohrievajú. Často som zvykla v zime jesť šaláty, ovocie surové aj deťom som tak dávala. Teraz si na to dávam pozor, jablká máme radi surové, ale vždy ich posypem škoricou. Ako si dávam pozor som stále zdravá, aj keď som minule ochorela. Aj to iba 2 3 dni…Ochorela som lebo som celý víkend jedla dosť zle, samé zachladzujúce potraviny + vonku ma ofúklo. Dávala som si iba cesnak, teplé polievky s koreninami, žiadne citrusy, žiadne veci z lekárne, robím to tak už aj pri deťoch. Keď je zvnútra chlad. Choroba nám rýchlo zmizla. 

Aha moment bolo pre mňa veľa vecí. Hlavne to, čo som popísala vyššie, aj vitamín C ako sa pri začiatku chorôb neodporúča, chlorella, ktorá zachladzuje. Predtým som ju jedla samotnú a vo veľkom množstve aj pri chorobe. Teraz keď si urobím aj jačmeň dám si doňho kari korenie. 

Kurz bol super. Krásny dník „

Simonka Abelova

alebo

,,Ahoj Lenka, v kurze bolo pre mňa skoro všetko nové, keďže som sa pred tým nevenovala čínskej medicíne, hlavne ako pôsobia požívatiny v našom tele.

Zaujalo ma práve to pôsobenie požívatín a to, ako súvisia orgány spolu.

Život mi to (a nie len mne, ale aj mojím deťom) premenilo tak, že sa už nestravujeme ako pred tým, stravujeme sa vedome s úmyslom robiť niečo správne pre naše telo, aby nám aj naďalej dobre slúžilo.

Pochopila som, že nie je požívatina ako požívatina a nie je jedno čo a kedy zjem a ako si pokrm pripravím, pochopila som súvislosti v akých treba variť aby človek vyživil a posilnil každý orgán v tele a v prípade neduhu aby ho vedel vyliečiť.

Som veľmi vďačná za tento kurz. Priviedol ma na novú a veľmi zaujímavú cestu varením a nie len varím, vlastne je to celý životný štýl, keďže sa začne človek celkovo na všetko okolo seba pozerať inak (aj keď je kurz hlavne o varení).

Kurz odporúčam vrelo ďalej, určite nikto neoľutuje a zažije veľa AHA momentov, ktoré mu pomôžu k lepšiemu vnímaniu výživy. Prajem Ti pekný deň 🙂 „

Monika Šramková

Objednávka online kurzu
Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov

 • Áno
  Objednávam si online kurz Výživa a Varenie v kruhu 5 elementov
 • Áno
  Viem, že tento kurz je v elektronickom formáte a získam k nemu prístupové heslo po zaplatení objednávky
 • Áno
  viem, že sa môžem k videám opakovane vracať
 • Áno
  viem, že ku kurzu získam bonusy Mapky potravín

úvodný obrázok kurzu

Online lekcie sú presne to čo potrebujete, z pohodlia domova vyriešite svoje zdravie, nacítite sa viac na seba a zistíte pravdu o potravinách. Jete každý deň, je dôležité si uvedomovať čo dávame do úst, lebo iba z toho sa môžu tvoriť naše nové bunky.  Ide predsa o to, aby to boli nie Otraviny, ale dobré Požívatiny pre vaše zdravie a zdravie vašich detí.

Viac o kurze Výživa a Varenie v kruhu si môžete prečítať TU
Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.

 

,,Postaraj sa o seba. choď na prechádzku,

daj si svoje obľúbené jedlo, nechaj si urobiť nový účes,

vyplač sa ak potrebuješ, prečítaj si knihu,

zober si dovolenku, daj si drink,

skrátka urob čo potrebuješ. Správaj sa k sebe pekne,

pretože na konci dňa si všetkým čo máš.“ Neznámy autor

 

Svoje bunky ovplyvňujeme sami. Tým čo jeme, ako sa o seba staráme.

Ak cítite že starostlivosť o seba je dôležitá, napíšte mi správu.

Potrebujete pomôcť? Máte otázku?

Napíšte mi: info@lenkaslnieckova.sk rada vám pomôžem, poradím 🙂

 

 

 

Obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov

Kontakt

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>