Cukor zabiják

Cukor je najväčší zabiják na svete!!! väčší ako cigarety či alkohol a ste možno na ňom závislý aj vy, len si to dosiaľ neuvedomujete.

Cukor pôsobí ako nebezpečná droga pre mozog. Závislosť vznikne ihneď a budete cítiť ,,absťák“ keď ho nedostanete.

Vedeli ste, že vraj pôvodne to bola chemikália určená na hubenie hlodavcov? A cukor bol len na lekársky predpis a bol vyvažovaný zlatom?
Teraz je cukor voľne predajný, ľahko dostupný a je vo všetkom dokonca aj tam, kde ho netreba.

cukor 1 Pokračovať v čítaní „Cukor zabiják“


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /data/a/e/aedd9b0d-6468-4db7-982a-aa081be8425f/lenkaslnieckova.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /data/a/e/aedd9b0d-6468-4db7-982a-aa081be8425f/lenkaslnieckova.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/nfsmnt/hosting...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /data/a/e/aedd9b0d-6468-4db7-982a-aa081be8425f/lenkaslnieckova.sk/web/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34