Tip na super Výlet: najväčšie múzeum áut v Európe – Double Red Cars Museum Brezno

🧡🧡TIP na Výlet na jarné prázdniny🧡🧡

😍Navštívte najväčšie múzeum áut v Európe ktoré sa nachádza 🤩v Brezne🤩 a VYHRAJTE 🙂 súťaž nájdete na konci článku.
Po minulé dni som maľovala obrovského 2,5 metrového zajaca na ktorého sa oplatí ísť pozrieť.
🐰Zajac rozpráva príbeh jediného auta na svete Škoda Rabbit AK-47🧡🚘
V príbehu hrá hlavnú úlohu HERO jedinečná Škoda Rabbit AK-47.
Opis fotky nie je k dispozícii.

🐰Zajac zobrazuje históriu, úspechy a ocenenia auta. Je to jediné auto na svete a preto si zaslúži špeciálne zobrazenie svojho príbehu.
Na obrázku môže byť 1 osoba

🧡🚘Auto stvoril tuningový špecialista Adam Králik. Tento stroj kráľa tuningu Rabbit AK-47 zostavil už pred dvoma desaťročiami. Pracoval podomácky v garáži.
Škoda Rabbit AK-47 vznikla z modelu Škoda Rapid a pod kapotou skrýva 200 koní.
“Je to prostě legenda. Vždyť jsme s ním 3 roky objížděli tuningové srazy a vyhrávali snad všechny soutěže. Auto chtěla rádia, televize a ke mně domů dokonce jezdily mikrobusy fanoušků, aby se mohli na auto podívat.“ AK
Nie je k dispozícii žiadny popis.
Rapid si v minulosti zahral aj v klipoch.
🖤Keď malo auto čierny matný wrap sa objavilo sa v klipe Davida Steela – LSD.
🧡Po úprave a inováciách do žiarivej oranžovej farby dostalo auto veľký priestor v klipe svetoznámej speváčky. Rihanna 👠 si ho vybrala do klipu pesničky Shut Up And Drive. Videoklip sa natáčal na vrakovisku neďaleko Prahy. Na zajacovi nájdete fotky z klipu aj text piesne s notami.
Opis fotky nie je k dispozícii.
Auto bolo v Teleráne s Romanom Juraškom. A tiež o ňom vyšiel článok v Novom čase.
Nie je k dispozícii žiadny popis.
Mimoriadne originálny tuningový projekt toho za svoj krátky život dosiahol ohromne veľa. Najlepšie upravené auto strednej a východnej Európy sa vrátilo späť na výslnie vo veľkom štýle.
🧡🧡🧡Teraz sa toto nádherné vozidlo nachádza v Double Red Cars Museum v Brezne, kde privítali Škodu Rabbit ako sa na legendu patrí. Majiteľ múzea Marcel Kolenička si ho vysoko cení. Príchod auta si prišlo v sobotu 4. novembra 2023 pozrieť takmer dvetisíc ľudí.
Na obrázku môže byť text
🧑‍🎨Umelkyňa Lenka Slniečková z Brezna použila na zajaca kombinovanú techniku. (liaty akryl, enkaustika, maľba…). Viac o maliarke www.lenkaslnieckova.sk
Na obrázku môže byť 1 osoba a text
🐰Zajac spája auto Škoda Rabbit AK-47 s Adamom Králikom (foto môžete nájsť na ramene zajaca), a Rihannou (nájdete fotky z klipu a tiež hudbu a text piesne), s Davidom Steelom (foto z klipu), spojenie s Double Red a Marcelom Koleničkom ktorý auto zachránil.
Na obrázku môže byť 2 ľudia, skateboard a text
Pretože auto už bolo v nelichotivom stave. Fanúšikovia urobili dokonca verejnú zbierku, aby auto zachránili. Však Marcel Kolenička toto auto kúpil a vyzbierané peniaze vrátil. Spojil sa s Adamom Králikom a teraz vynovené auto už píše svoj ďalší fantastický príbeh.
Opis fotky nie je k dispozícii.
☕V Double Red sa pije luxusná voňavá chutná káva ktorú balí pražiareň v Brezne☕. (Na labkách zajaca môžete objaviť kávové zrniečka). A tiež Double Red má svoju značku pohodlnej obuvi a oblečenia, kde je charakteristický maskáč na rôznych designoch. Dámske, Pánske, Detské. Môžete sa zastaviť na 2.poschodí a vyskúšať si.
❤️❤️❤️A Súťaž pre vás: odfoťte sa s autom🧡🚘 a zajacom 🐰 a pošlite mi foto na adresu: info@lenkaslniecova.sk
Zdieľajte príspevok ❤️❤️❤️
🤩🤩🤩Budem losovať na Veľkú Noc o krásne hodnotné ceny🤩🤩🤩
Máte sa na čo tešiť 🙂

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>