Celoslovenské stretnutie doTERRA s double Blue Diamond Elena Cimpoesu

9.9.2023 sa uskutočnilo Celoslovenské stretnutie doTERRA s double Blue Diamond Elena Cimpoesu.

Esenciálne oleje – základný nástroj na podporu nášho zdravia.

Milujem takéto stretnutia. Je to naplnené od rána až do večera skvelými informáciami. Ako sa hovorí nakŕm svoj mozog. A myslenie je nad všetkým.  A potom je dýchanie a výživa. Keď budete na toto dbať, budete prekypovať zdravím.

Ale ako to aplikovať v praxi?

Tak, že budeme robiť zo sveta lepšie miesto. A treba začať od seba.

Elena Cimpoesu – dvojitý modrý diamant, najlepšie zarábajúca žena v doTERRA v Európe. Pochádza z Rumunska. Dosiahla to za 2 roky.

Ale jej životný príbeh bol neľahký. Táto žena je živel a pritom je to obyčajná žena, ktorá nemala problém si v sále sadnúť na zem pokiaľ hovoril jej manžel. Úplná prirodzenosť.

Vnútro ovplyvňuje vonkajšok a nikdy nie naopak.

Hovorila nám parádny príklad s koňom a vozom. Predstavte si, že kôň je duša a voz je to materiálne. V dnešnej dobre veľa ľudí má voz pred koňom a myslí si že voz utiahne koňa. Čo sa ale nikdy nestane. Treba postaviť koňa pred voz, aby sa voz pekne viezol. Kôň musí byť na správnej ceste a boh, vesmír alebo v čokoľvek veríte vám naloží do voza všetko čo potrebujete.

Je to bod z ktorého niet návratu. Buď dôveruješ, alebo nie.

Aj Elena  utekala celý život ako škrečok v koliesku naháňajúc sa za materiálnymi vecami. A aj tak nebolo dosť. Pracovala 16 hodín denne, pokiaľ jej manžel sa staral o dieťa s ktorým nemala takmer žiadne spomienky.  Pracovne vyhorela.

Po 2. pôrode ostala pripútaná na lôžko a mala veľké bolesti. Stále plakala a jej manžel za ňou často prichádzal. Mali dlhé rozhovory. A prečítala si knihu Nektár pre dušu. To jej premenilo život. (dokonca túto knihu Elena preložila a v Bratislave nám ich rozdala 100 ks tak odporúčam aj vám aby ste si ju prečítali).

Uvedomila si, že život sa môže kedykoľvek skončiť.

Že aké je poslanie prečo sme prišli na túto Zem. Už nikdy sa nechcela vrátiť do marketingu a zrazu jej povedali že sa má vrátiť do networkmarketingu. Už nechcela žiadny biznis.

Ale presvedčili ju, že networkmarketing sa dá robiť tak, že bude slúžiť svetu. A napokon pochopila. A ostala otázka že ktoré spoločnosť. Na jej narodeniny ju bolelo brucho. A kamarát jej dal Zengest, ktorý veľmi rýchlo zabral. A celý príbeh si vypočujte vo videu:

Príspevok spoločnosti. Služba. Podporovanie sveta, urobiť zo sveta lepšie miesto. A to bez ohľadu na finančné následky. Elena si povedala, že treba mať odstup. Už nechce aby kôň bol za vozíkom. Ale aby kôň vozík ťahal. Že boh/vesmír naplní vozík lepšie ako ona. Spiritualita a Materialita sa dá spojiť. Záleží aký máme postoj. A ten sa dá premeniť.

Buď si hovoríme že nosíme iba kamene. Alebo že staviame Katedrálu a je to pre prospech.

,,Ten kto slúži svetu tým, že pomáha stavať katedrálu, bude za svoju prácu, ktorá bude pozostávať aj z nosenia kameňov zaplatený.“

Spýtajte sa sami seba:

Čo chceš? Ako chceš premeniť tento svet? Čo ťa posúva vpred?

Môžete prispieť k zdraviu národa a ľudstva. Alebo využiť svoj talent. Alebo zlepšiť svoju finančnú situáciu a svojich blízkych…

Je to poslanie do konca života. Byť súčasťou celku. A doTERRA je tím, ktorý vás vie podporiť, oceniť a prispieť k vašemu zdraviu a hojnosti.

Keď si predstavíte pyramídu výsledkov. Výsledok je len na vrcholci. Viditeľný len ako vrcholec ľadovca nad hladinou. Ale dôležité je čo je pod tým, čo je pod hladinou – koreň je základ. Je tam Postoj, Princípy, Kroky.

Upriamiť pozornosť na to, čo nie je vidieť, to čo je pod povrchom.

Žijete olejmi doTERRA? Pocítili ste ich účinok na vlastnej koži? Nemôžete predstierať. Buď máte orgazmus alebo nemáte. To cítite. Je tam iskra, alebo nie je.

Keď ste už zažili účinok esenciálnych olejov doTERRA, zdieľajte ďalej. Je parádne, že účinok veľa krát pocítite už po 1 kvapke 🙂

Bolesť hlavy po Aromatouch vie ustúpiť do 15 min. Na bolesť žalúdka alebo pálenie záhy vie veľmi rýchlo pomôcť ZenGest. Na likvidáciu baktérií pomôže Onguard.  A takto každý esenciálny olejček má svoj účinok a niektoré aj skvelú súhru účinkov, že môžu sa použiť na viac spôsobov.

S olejmi doTERRA môžeme žiť iným životom. Elena nebola 20 rokov u doktora a jej deti neboli 11 rokov pri doktorovi. Lebo všetko vyriešili olejčekmi rýchlo, doma a bez nežiadúcich účinkov. (na používanie esenciálnych olejov ma kontaktujte, lebo musíte mať dobrú a správnu edukáciu). Je to zázrak v malej fľaštičke. A treba sa ho naučiť používať.

Keď viete ako fungujú oleje, pomôžte ľuďom a nájdite s nimi riešenia v ťažkých situáciách.  Skutočne sa zaujímajte o život človeka a ukážme mu možné riešenie. Možno viete veľmi pomôcť.

Čo je veľmi dôležité, je neustále sa učiť. doTERRA má komplex prednášok, letáčikov, videí, lebo iba keď sa to naučíte, viete ostatným pomôcť a motivovať ich k premene k lepšiemu.

Iba človek, ktorý je v stave nekončiaceho vzdelávania, môže byť lídrom. Začnete svietiť ako svetlo.

Starajte sa o seba, buďte stále príťažlivá. Učte sa nové veci.

Skutočný líder sa musí nájsť najprv sám a potom môže vyvolať záujem ostatných.

Ak sa chcete učiť. Esenciálny servis má vzdelávanie ZDARMA. A tiež aj kopec ďalších materiálov na predaj. Určite si to pozrite Prihlásenie | Esenciálny servis (esencialnyservis.sk)

A ja som vytvorila veľa letáčikov. Ktoré sú aj zdarma, aj na predaj.

Zdarma si môžete stiahnuť letáčik: Moja lekárnička pre celú rodinu Zdarma

 

Úspech je 80% vnútro, vedomie, myslenie, cítenie, svetonázor, osobný rast, energia, vibrácia.   20% činy, kroky, úlohy, techniky, stratégie, profesionálny rast.

Keď si chcete esenciálne oleje doTERRA objednať, môžete byť ako užívateľka (užívať benefity olejčekov pre seba a svojich blízkych).

Alebo môžete byť zdieľateľka / podnikateľka – chcete pomôcť aj kamarátkam, rodinám z komunity, alebo priateľkám s deťmi v inom meste…

Môžete sa pridať do Sieťového marketingu. Veľa ľudí si myslí, že je to pyramída. Ale nie je to tak. Je to práca, ktorú sa treba naučiť.

Ako? s perom v ruke! a každodennou praxou! Základné princípy sú stále také isté. ,,Koleso je už vynájdené“.

A tak aj Elena ktorá predtým robila v Oriflame a iných spoločnostiach sieťového marketingu. A aj podnikala s kamennou predajňou zistila, že doTERRA nie je biznis. Je to rodina, na ktorú sa môžete obrátiť a podrží vám chrbát. Štedro odmení za svoju prácu. lebo tie oleje by si objednávala tak či tak, lebo vidí benefit na zdraví. A keď sa dá podnikať niečím čo milujete, treba to využiť.

Ak sa chcete poradiť s esenciálnymi olejmi na mieru, alebo chcete patriť ku mne do línie píšte mi právu a poradím vám, alebo vám otvorím veľkoobchodný účet kde budete nakupovať s veľkoobchodnou zľavou 25%

Môj email: info@lenkaslnieckova.sk

Moje ID číslo v doTERRA: 4712521

odporúčam si otvoriť účet s balíkom Domáci Rodinný lekár:
kliknite TU: https://doterra.me/_MCs4O

 

 

 

 

Autor: Lenka Slniečková

Prepájam zdravie a umenie pre vašu vitalitu, harmóniu a potešenie. Viac ako 20 rokov študujem zdravie.

Som expertka na varenie v kruhu 5 elementov Tradičnej Čínskej medicíny pre harmóniu tela i duše. Krok po krôčku vás navediem ako sa zbaviť zdravotných problémov a chorôb pomocou jednoduchého, chutného a výživného varenia.
Som lektorkou enkaustiky - maľba horúcim voskom, venujem sa psychológii farieb a vytváram pre vás krásne obrazy na mieru spríjemňujúce prostredie. Som vášnivá umelkyňa, pomôžem vám zhmotniť vaše túžby a sny.
Pomáham vám nájsť Slnko na vašej ceste k vedomému zdraviu a originálne vyladenému prostrediu.
Môj príbeh si prečítate tu >>