Šport a 100% prírodné esenciálne oleje

Vedeli ste, že pri športe môžete skvelo podporiť vaše telo keď užívate 100% prírodné esenciálne oleje?

Športujete pravidelne pre udržanie krásy a zdravia?
beh a kardiovaskulárne cvičenia
Alebo ste sa dali na šport iba nedávno, lebo chcete vyzerať dobre v plavkách?
Šport 1

Esenciálne oleje a esencie sú 100% prírodné aromatické zložky, ktoré sa nachádzajú v semenách, kvetoch, stonkách, koreňoch či iných častiach rastlín a plodov. Môžu byť silne a krásne voňajúce. Oleje môžu pozdvihovať náladu, upokojiť zmysly, uvoľniť stuhnuté svaly, aktivovať k lepším výkonom.

Na začiatok športového výkonu je výborné nadýchnuť sa a natrieť si hrudník esenciálnym olejom Pepermint – Mäta prieporná. Pomôže lepšie rozvinúť pľúca, lepšie sa nám pri športe bude dýchať. Podľa výskumov má fantastické výsledky, že uvoľňuje bronchiálny tonus – lepšie sa nám dýcha, máme väčšiu kapacitu pľúc, máme posunutý prah bolesti, vie nás posunúť za naše športové hranice.

Ďalej môžeme použiť na uvoľnenie dychu pri športovom výkone: Air, Eukalyptus, Sibírska jedľa, Spearmint, Ravinsara, Kardamón.

100% Prírodné esenciálne éterické oleje majú super výhodu: chránia pri športovaní pred škodcami, baktériami, vírusmi a plesňami.

repelent doterra
Už Rimania používali esenciálne éterické oleje k zlepšovaniu zdravia a k osobnej hygiene, majú antibakteriálne účinky. Používali ich tiež ako nádherné voňavky, teda aj pri športe môžete krásne voňať 🙂

Uzdravujúce účinky esenciálnych olejov boli znovu objavené počas druhej svetovej vojny, keď Dr. Jean Valent používal prírodné esenciálne oleje k úspešnej liečbe zranených vojakov a tí teda museli dbať na kondičku.

Dôležitý je pitný režim pri športe !!!

Ale pozor na nápoje, ktoré vám dávajú krídla, ktoré obsahujú taurín, kofeín.  Je tam mega veľa cukru , deštruuje cievy, spôsobuje zápaly…

Zamyslite sa, je to pre vás dobré z dlhodobého hľadiska? Nebúši vám srdce? nevyčerpáva sa viac vaša životná energia? Vedľajšie účinky energetických nápojov nie sú pre organizmus dobré. Preťažovanie srdcovo cievneho systému je iba krôčik k infarktu.

Vhodnejšie na uhasenie smädu a pritom na podporu zdravia je čistá letná voda s pepermintom (opatrne pri ľuďoch, ktorý majú ťažkosti so žalúdkom, reflux) tam volíme radšej citrusové oleje Lemon, Wild orange, Grapefruit, Lime, Tangerine. Pozor citrusové oleje musia ísť vždy do sklenenej fľaše!!!

Vyskúšajte prírodné Esenciálne oleje PRE ŠPORTOVCOV A ŠPORTUJÚCICH

Cvičíte Yogu? Je tu kolekcia priamo pre vás

Align – zmes na nájdenie svojho stredu. Obsahuje Bergamot, Koriander, Pepermint, Geranium, Bazalku, Ružu, Jasmín, kokosový olej.

Keď sa potrebujete sprítomniť, získať sebaistotu, prepojiť sa sama so sebou, navodiť vyrovnanosť, pokoj, otvorenosť, Harmónia.

Anchor – zmes ukotvenia. Obsahuje Levanduľu, Céder, Kadidlo, Škoricu, Santal, Black Pepper, Patchuli, kokosový olej.

Uzemňuje, upokojuje, harmonizuje, pomáha relaxovať, zlepšujú koncentráciu. Výborné difuzovať počas cvičenia.

Arise – uľahčujúca zmes. Obsahuje Citrón, Grapefruit, Sibírsku jedľu, Osmant, Medovku, kokosový olej.

Jej vôňa je nádherná osviežujúca, aktivuje vo vás radosť, kreativitu, tvorbu, prebúdza intuíciu. Pomáha aj keď sa potrebujeme na niečo naladiť.

Podporte vaše telo pred, počas, aj po športe. Používajte oleje preventívne, aj ako podporu liečby zranení.

Kondičné športy, kruhové tréningy, cvičenia s vlastnou váhou, cvičenia celého tela aj tu vám vedia krásne pomôcť k vášmu lepšiemu výkonu esenciálne oleje

LevanduľaLevanduľa má veľmi široké uplatnenie, adaptogén, výborné že sa môže kvapnúť aj do otvorenej rany  a pomôže urýchliť hojenie. Takisto aj Kadidlo. Upravuje stav pokožky, dodáva emocionálnu rovnováhu, uvoľnenie, relax. Je výborná aj na masáž pokožky. Je super na potretie po štípancoch, regeneruje, upokojuje svrbenie, rýchlo skľudňuje popáleniny.

Majorán, Bazalka – relaxácia svalov, upokojenie, ukľudnenie. Utlmuje bolesť, riešia zápalové procesy v tele.

Rozmarín – krásna svieža energická vôňa, ktorá keď máte pocit že už nemôžete a ešte ste len v polovičke kopca tak rozmarín vám pomôže zlepšiť cirkuláciu, veľmi rýchlo vzpruží. Rudukuje fyzickú a duševnú únavu. Vzpružovač.

Aromatouch – masážna zmes, upokojuje únavu svalov, kĺbov, redukuje duševnú únavu, stimuluje. Po športe rozmasírovať chrbát, zadok.

Metabolická zmes –  vypomáha športovcom aby správne fungoval organizmus. Krásne vonia. Obsahuje Grapefruit, citrón, pepermint, škoricu, zázvor. Potlačí chuť do jedla, pozdvihuje myseľ, priaznivo ovplyvňuje stav pokožky. Motivuje, aby sme mali chuť pracovať na tom, čo sme si dali ako záväzok.oleje pre športovcov

Deep Blue – TOP TOP TOP 🙂 uvoľnenie, proti bolesti, zmes na úľavu. Ochladzuje tam kde potrebuje, prehrieva tam kde potrebuje. Odstraňuje pocit ťažkých nôh, mega regeneruje. Môj najobľúbenejší olej, ja osobne ho milujem aj vo forme krému a nosím ho so sebou na každú turistiku. Pred  rokom sme išli s mojím milovaným mužom na mesačnú turistiku – cesta Hrdinov SNP – 780 km pešo za mesiac a ani si neviem predstaviť čo by som bez tohto krému robila. Každý večer som si natierala nohy Deep blue krémom a ráno som sa budila ako znovuzrodená. Mega mega super 😀

Hlavné účinky: Je to prírodná zmes proti bolesti, výborné účinky má ťažkostiach ako: modriny, karpálny tunel, zápal, migrény, ukľudnuje vyvrtnutia, reuma, artritída, svaly, kĺby. Použitie: natieraním na kožu, lokálne priamo potierať svaly a kĺby, masážne.

 1. 100% Prírodný éterický olej DEEP BLUE znamená pre športovca možnosť športovať dlhšie a intenzívnejšie. Nanášajte 1-2 kvapky éterickej esencie piamo na kožu, alebo vmasírujte do pokožky.
 2. Malé množstvo krému DEEP BLUE na svaly, na kĺby pred a po cvičení si urobte chladivú a upokojujúcu masáž. Obsahuje: wintergeen, gáfor, mätu, vratič, rumanček kamilkový, slamienku a osmanthus.

Produkty DEEP BLUE sú zároveň antiparazitálne a v kombinácii s Levanduľovým olejom, Myrhou, či Kadidlom sú aj výborným prírodný repelent.

Biela Jedľa (White Fir)

Hlavné účinky: artrická bolesť, nádcha a chrípka, zahlienenie, bronchitída, infekcie, bolesť svalov a kĺbov, svalovica, generačné problémy, vyvrtnutia, zápal šliach, svalová únava.

 • Na kožu: natieraním lokálne priamo potierať svaly a kĺby, masážne
 • Dýchaním: pridajte 3 – 5 kvapiek oleja do vášho Difuzéra, alebo si dajte 1 – 2 kvapku esencie do dlaní, pošúchajte dlane o seba, priložte k nosu a dýchate, hlboký nádych, výdych a nádych, inhalujte vzácny olej z prírody. Aromatherapy

Hlavným benefitom vône ihličia je navodzovať pocit stability. Použite ho po náročnej fyzickej aktivite pre navodenie pocitu utíšenia.

Citrónová Tráva (Lemongrass)

Hlavné účinky: Podpora kĺbov, zlepšuje imunitu, repelent proti hmyzu, má antiparazitný účinok, pomáha pri Helicobakter pylori – odstraňuje premnoženie, čistí a prebúdza lymfatický systém, zvyšuje cirkuláciu, znižuje vysoký cholesterol,, upravuje činnosť štítnnej žlazy, pomáha pri boľavých nohách, opravuje šľachy, pomáha pri kožných infekciách.

 • Na kožu: natieraním lokálne priamo potierať svaly a kĺby, masážne
 • Dýchaním: pridajte 3 – 5 kvapiek oleja do vášho Difuzéra, alebo si dajte 1 – 2 kvapku esencie do dlaní, pošúchajte dlane o seba, priložte k nosu a dýchate, hlboký nádych, výdych a nádych, inhalujte vzácny olej z prírody. Aromatherapy
 • Vnútorne: Dajte si 1 – 2 kvapky pod jazyk, alebo namiešajte do pohára vody.

Pre športovcov je Citrónová tráva prínosná v podobe masáže po náročnom tréningu.
Po dlhom behu prináša osviežujúci pocit keď sa nanesie 1-2 kvapky na chodidlá nohy.
DoTerra difuzer a set eterickych esencialnych olejov

Výborná kombinácia je s Levanduľovým olejom, aj ako prírodný repelent, aj pri kožných ťažkostiach.
V spojení s olejom Melaleuca – čajovníkom pomáha udržať čisté a zdravé nechty na nohách bez plesne.

Doplnky Výživy

tým že športujeme máme väčší výdaj minerálov a spotrebu vitamínov, omega mastných kyselín, sacharidov, tukov, bielkovín.

Dôležitý je pravidelný výživný pokrm. Vždy voľte domáce zdroje výživy. Ruku na srdce, stravujete sa skutočne zdravo? V prípade záujmu robím nastavenie výživy podľa čínskej medicíny priamo na mieru,môžete mi napísať: info@lenkaslnieckova.sk

Doplnky výživy vhodné pre športovcov:

Deep Blue polyphenol – najsilnejší antioxidant, priaznivý účinok na ľudské zdravie, ochraňuje pred toxínmi. Odstraňuje zápalové procesy a eliminuje svalovicu.

LLV – Life long Vitality – dopĺňanie vitamínov a minerálov pre športovcov je maximálne dôležité. Bunková vitalita, prírodné minerály a vitamíny, rybí tuk. Pôsobia protizápalovo, riešia stav kostí a svalov.

Terragreens – nutrične hodnotná patentová zmes celého ovocia a zeleniny. Podporuje optimálne zdravie. Obsahuje superovocie a esenciálne oleje doTERRA.

Bolesti pri športe môžete odstrániť pomocou esenciálnych olejov

Pri bolestiach chrbta a svalových kŕčoch: Zázvor, Levanduľa, Wintergreen, Deeep Blue, Majorán, Kadidlo, Sibírsku jedľu, Lemongrass.

Bolesti šije a pri stuhnutí: Kadidlo, Levanduľa, Pepermint, Cilantro, Škorica, Klinček, Deep blue

Bolesti ramien: Kadidlo, Rímsky harmanček, Levanduľu, Deep Blue

Pri bolestiach kolena s opuchom: Rozmarín, Wintergrren, Zázvor, Kadidlo, Lemongrass, Deep Blue

Pri bolestiach bedier: Kadidlo, Aromatouch, Lemongrass, Majorán, Deep Blue

Ako sa zbaviť zapáchajúceho športového vybavenia

Ak cvičíte doma a používate pri tom pomôcky, výborný návod ako vyčistiť svoje náradie:

Svieža citrónová zmes: Citrón, Bazalka, Eukalyptus, Čajovník (nepoužívať na plastové náradie, tam namiesto citrónu použiť lemongrass)

Prášok proti zápachu: svieža citrónová zmes +  sóda bikarbóna

Spray na zapáchajúce vybavenie: svieža citrónová zmes + jablčný ocot + destilovaná voda

Dezinfekčný spray na ruky, náradie: Lieh 95% do štvrť fľašky, olej na podporu imunity Onguard 20 – 30 kv, doliať destilovanou vodou, p.p. môžeme obohatiť o Vit. E Aloe vera gel. Všetko prelejeme do fľaštičky s rozprašovačom 30 ml.

Alebo môžete kúpiť aj v orginál Onguard dezinfekčný spray, mydlo, prášok celú kolekciu Onguard – ochranca imunity

Prajem vám veľa sily , zdaru a zdravia
Buďte mocný, pružný a ohybný pri vašom obľúbenom športe 🙂

arginín 6

100% prírodné esenciálne éterické oleje môžete objednať troma spôsobmi:

 1. Maloobchod – najdrahší spôsob
 2. Veľkoobchod – prijatelnejšia cena
 3. Najlacnejšia cena + dostupná bezplatná zdravotná starostlivosť, účinná lekánička, ktorú máte ihneď ,,po ruke“

Keď si prajete najlacnejšiu cenu za najlepšiu kvalitu, napíšte mi,  pomôžem Vám získať 100% prírodné esenciálne éterické oleje najvýhodnejšie.

Prosím napíšte mi email: info@lenkaslnieckova@.sk

Získajte členstvo a otvorený účet v klube doTerra s možnosťou nakupovať v budúcnosti všetky oleje s 25% zľavou. Skvelé však? Ak chcete vedieť ešte viac, napíšte mi :-) moje ID  4712521

 

*Tieto vyhlásenia neboli ohodnotené Štátnym ústavom kontroly liečív. Tento produkt nie je na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu chorôb.

Ochrana pred vírusmi, zvýšenie imunity TIPY a Recepty

Zdravie je zrkadlom nášho života. V tomto článku si povieme ako sa ochrániť pred vírusmi, patogémni a ako si zvýšiť imunitu prirodzeným spôsobom. Ako sa starať o seba a o rodinu prírodným riešením.

Každá choroba aj vírus je nejaké znamenie. Momentálne coronavirus. Je to varovný prst. Pozrime sa na situáciu ako si v tejto situácii môžeme zlepšiť zdravie.

Vírus je patogén z pohľadu Tradičnej čínskej medicíny obrovský chlad a sucho, ktorý narúša imunitu,pľúca, hrubé črevo, slezinu a hlavne obličky našu životnú energiu.

Najkľúčovejší element, ktorý je spúšťačom všetkých procesov je INFORMÁCIA. Všetko čo sa deje v hmotnom svete, je len priementom čo sa deje v energetickom svete. Aj energia je kódovaná informáciou. Treba rekonfigurovať energiu a modulovať procesy ktoré sú v hmotnej realite.

Práca s informáciou, vedomím je prístupná každému z nás keď máme poznanie, znalosti. Pokiaľ viete čo je potrebné robiť môže to vám a vašim blízkym zachrániť život.

Chladnejšie ročné obdobie s teplotnými výkyvmi, chladom, vetrom či vlhkom a často nesprávne zvoleným oblečením dovolí patogénom ľahší prienik do tela. Chráňte si krk šálom, uši čiapkou či čelenkou, kríže a chodidlá tiež majte teplo oblečené.

Okrem toho suchý prekúrený vzduch napáda sliznice v nosovo-krčnej oblasti a robí ich tak poddajnejšie pre vírusy a baktérie. Zvlhčujte. Difuzujte.

Jar je sezónou elementu Dreva. Vo svojej moci majú toto obdobie pečeň a žlčník. Prichádza niečo nové, rast, prieraznosť, nové vyhliadky. Využite toto obdobie na naštartovanie svojho zdravia.

Marec je tiež obdobím hrubého čreva. Oddeľuje čisté od nečistého. Staré čo má odísť od toho čo má ostať. Marec je tiež obdobím kedy sú najslabšie obličky a veľmi slabé srdce. Aj preto v marci tak veľa starých ľudí umiera. Marec – poberaj sa starec, majú už málo životnej sily v srdci a obličkách. Posilnite si energiu obličiek, vašu životnú energiu, lebo tá podporuje sezónnu energiu pečene a žlčníka aby mohli správne detoxikovať organizmus.

Čomu dávame pozornosť to rastie. Zamyslite sa nad tým čomu budete venovať svoju pozornosť. Strachu? alebo ako si posilniť organizmus, imunitu? Nenechajte sa oberať o svoju moc.

Ako sa ochrániť a zvýšiť si imunitu

Dôležité je vyživiť sa, upraviť si stravu, aby sme zbytočne organizmus nezaťažovali potravinami,ktoré spôsobujú zápaly.
Zápal je počiatkom mnoho ochorení.

 • Udržujte sa v kľude lebo strach a stres narúša energiu obličiek a znižuje životnú energiu. Pri strese sa vylučuje z zvýšenej miere hormón kortizol, ktorý môže oslabiť obranyschopnosť.
 • Regenerujte, výdatne spite
 • Choďte von do prírody, na čerstvý vzduch, dýchajte z hlboka vôňu stromov, silice stromov sú liečivé
 • Cvičte, pohyb aktivuje energiu v tele aby mohla lepšie zásobovať telo živinami.
 • Vylúčte na minimálne mesiac mäso, mliečne výrobky a sladkosti, bielu múku, biely cukor.
 • Zaraďte do stravy varené obilniny, husté zeleninové polievky, namáčané a varené strukoviny, orechy, semiačka, kvalitné oleje, pečené ovocie s perníkovým korením (anýz, klinček, škorica, kardamón)
 • Pridajte osviežujúce potraviny ako kyslú kapustu, kvašáky, klíčky a výhonky, zelené šaláty v malom množstve ku každému teplému pokrmu.
 • Pridajte v malom množstve bylinky a koreninky ktoré pomôžu vyhnať patogén von z tela: cesnak, cibuľu, zázvor, čili, feferónky
 • Majte veľa lásky a dobré vzťahy
 • Vybalancovať Yin Yang
 • Zharmoninzovať 5 elementov
 • Najkritickejší je element KOV: pľúca a hrubé črevo a preto ho treba najviac balansovať. Akonáhle sa dostane do nerovnováhy, nedostatku tak materským elementom Zem ho vyživýme, Ak sa dostane do nadbytku, kontrolným element Oheň ho skrotíme.

Prevencia:

Jeden z mojich učiteľov čínskej medicíny Norbert Synčák natočil výborné video o prevencii a podpore imunity z pohľadu čínskej medicíny:

Pozrite si informácie ako to zvládla Čína, skúsenosti od Čínskych praktikov, nasadenie čínskych bylín výrazne pomohlo znížiť mortalitu. https://www.ijbs.com/v16p1708.htm

Čínske bylinné zmesi na ochranu pred vírusmi:

 • Yin Qiao San – rozptyľuje veternú horúčosť, uvoľnuje toxíny, eliminuje akútne infekcie horného dýchacieho traktu, ochraňuje sliznice
 • Yu Ping Feng San – čistí vietor a externé patogény, má imunoregulačný efekt, prevencia pre pľúca, podpora Wei Qi
 • Sang Ju Yin a Yu Ping Feng San – silný antivirálny a imunostimulačný efekt
 • Lian Hua Qing Wen Capsule – prečitenie horúčosti pľúc, antivirálny protizápalový efekt
 • Shuang Huang Lian – čistí horúčosť, detoxikuje, vhodný na pokročilejšie štádiá, proti sars efekt
 • Ma Xin Gan Shi Tang – čistí horúčosť, anti sars efekt

Keď chcete čínske zmesi na podporu imunity a ochranu organizmu, kontaktujte ma: info@lenkaslnieckova.sk

Imunonutričné huby na ochranu pred vírusmi:

 • Reischy -stimuluje srdce, pľúca, slezinu, pečeň, obličky, detoxikuje, tíši ducha, podporuje krv, Qi, rozptyľuje dušnosť a kašeľ
 • Coriolus- antivirálna huba, harmonizuje slezinu, srdce, rozptyľuje vlhko
 • Cordyceps-podporuje ochranu Wei Qi, Yuan Qi, Zhen Qi, podporuje pľúca, obličky, Ťing, rozptyľuje patogény, stabilizuje krvácanie
 • Hliva-rozptyľuje vlhkosť, podporuje pľúca, pečeň, slezinu
 • Judášove ucho, čaga

Ďalšie výborné podporné doplnky:

 • Múmio – silne podporuje Yuan Qi, obličkovú Qi (Yang, Yin), podporí odvahu, má mnoho minerálov, stavebný materiál organizmu – organicky vstrebateľné, dobre rozpustné vo vode.
 • Dračia krv – posilnuje krv, Wei Qi, podporuje vonkajšiu aj vnútornú imunitu, odstraňuje zápaly, dáva energiu taví Kov, esencia ohňa
 • Vilcacora, mačací pazúr – imunostimulant, antivírusový, silný 1/2  hodinu varený odvar, stimuluje Wei Qi ochranu
 • Neem -protivírusový účinok, imunita

Výborné Bylinky na podporu pľúc:
Podbeľ, Pľúcnik, Prvosienka, Bazalka, Palina, Archangelika lekárska (podpora krvi), Klinček (silné antibiotikum), Ligurček (pri zahlienený), Skorocel(ak je sucho pľúc, zvlhčuje), Chren(odhlieňuje),  Materina dúška, Tymián (dezinfikujú, antivirálny, antibakteriálny účinok), Oman pravý(odhieňovač), Ibiš lekársky, Izop (výborný na chronický kašeľ),
Sladovka hladkoplodá (v číne sa osvedčila na coronavírus, antivírusovo, odhlieňuje), Kvet z ruží (ktorejkoľvek)(na patológie sucha a horúčosti, kašeľ s krvou, nádcha, čaj z lupienkov ruží), Stavikrv vtáčí(podporuje priedušky) Pýr plazivý(odporuje pľúca, čistí toxíny po vírusoch),Sedmokrásky(posilňujú pľúca), všetky ihličnany sú liekom, liečivé živice, Reďkovka-Daikon(naložte, fermentujte super podpora imunity)

Akupunktúra, akupresúra, moxovanie, super podpora, pre zvýšenie imunity. Môžete ma kontaktovať: info@lenkaslnieckova.sk

Prevencia a ochrana pred vírusmi

 • dôsledne si umývajte ruky teplou vodou
 • nedotýkajte sa tváre
 • zvýšená hygiena
 • pomôže tréning srdcovo-cievnej sústavy:  striedavé studeno -teplé sprchy
 • Používajte jednorázové vreckovky
 • Nekýchajte so dlane,ale do lakťovej jamky
 • zvlhčujte si vzduch pomocou difuzéra
 • používajte čisté, kvalitné, terapeuticky účinné esenciálne oleje

Esenciálne oleje: ,,Živá esencia” z prírody

Používanie:

 • Aromaticky
 • Masážne
 • Vnútorne

Esenciálne oleje dokážu zabíjať vírusy a baktérie. Dokážu preniknúť cez bunkovú membránu a zlikvidovať vírusy vo vnútri bunky.

Rýchle TIPY a Recepty ako si môžete doma pomôcť sebe a svojej rodine ochrániť sa pred vírusmi od Martinky Valničkovej

Prvá pomoc: Typy na zdravé dýchanie:

 • Dať si do dlaní a pošúchať 1 kv Pepermint + 1kv Frankincense (kadidlo) priložiť k nosu a dýchať
 • Difuzovať esenciálne oleje v difuzéri. Môžete striedať či kombinovať: Onguard (ochranca), Air (zmes na dýchanie), Lemon, Eukalyptus, Rosemary, Škorica, Ravinsara (podľa TČM je jeden z najsilnejších olejov v boji proti vírusom je súčasťou zmesi Air)
 • Piť v teplej vode 1kv Onguard alebo 1kv Lemon
 • Natrieť 1-2kv Air na hrudník, chodidlá, zápästia
 • Môžete vnútorne užiť kapusle Triease, Air cukríky, Onguard cukríky

TIP na ochranný dezinfekčný spray:

 • Buď použite originálny Onguard dezinfekčný spray na ruky
 • Recept ako si ho môžete urobiť aj doma: Do 10ml fľaštičky 10 kv Onguard, 4 kv slnečnicového alebo mandľového oleja, 10 ml vodky. Ak by ste mali pocit suchých rúk,použite aloe vera, alebo si ruky nakrémujte.

Dezinfekčným sprayom dezinfikujeme ruky, kľučky, telefón, klávesnicu, volant v aute…

Recept na Imunitnú protichrípkovú zmesku: (použité esenciálne oleje nájdete v balíčku domáci rodinný lekár)

 • 10 kv Frankincense (kadidlo)
 • 16 kv Lemon
 • 12 kv Malaleuca
 • 12 kv Onguard
 • 10 kv Oregano
 • doplníme 10 ml fľaštičky alebo roll on fľaštičky kvalitným olejom a aplikujeme na chodidlá a zápästia ráno a večer

Recept na sirup proti kašľu od 6 rokov :

 • 1 polievková lyžica medu
 • 1 kv Wild orange (pomaranč)
 • 1kv Lemon (citrón)
 • 1 kv Frankincense (kadidlo)
 • 1 kv Pepermint

Recept na posilňujúci kúpeľ:

 • 1/2 hrnčeka morskej alebo epsonovej soli
 • 6 kv Lavender (levanduľa)
 • 5 kv Malaleuca (čajovník)
 • 5 kv Frankincense (kadidlo)

TIP na zvýšenie imunity pri cestovaní

 • Onguard guľôčky, Onguard olej, Onguard spray, alebo urobený dezinfekčný spray ktorý bol spomenutý vyššie
 • 1-2kv Bergamot – je veľmi silno protivírusový a antibakteriálny a posilňuje srdcovocievny systém a imunitu
 • 1-2 kv Oregano – vždy riedime rastlinným olejom lebo je horúci olej a má veľmi silné protivirotické a antibiotické účinky. Natierame maximálne 10 dní a potom zameníme za iný olej

TIPY pre malé deti :

 • Difuzovať 1kv Frankincense (kadidlo) s 1kv Lemon(citrón),
 • alebo 1 kv Frankincense (kadidlo) s 1 kv Lavender (levanduľa)
 • od 1 mesiaca môžeme používať určené riedené oleje v touch roll on pre deti
 • pre väčšie deti 1kv Onguard s 1 kv Malaleuca (čajovník) natrieť na chodidlá, zátylok
 • sirup pre deti 1kv Myrha s 1 kv Lemon (citrón) do medu
 • doplniť imunitu kvalitnými detskými probiotikami PB assist jr

Ak by niekto ochorel ako si podporiť imunitu a vyliečiť sa:

 • spať, oddychovať
 • cvičiť
 • dodržiavať vyššie spomenutú výživu, okrem kyslých potravín. Nedávať si čaj s citrónom, lebo citrón vťahuje patogén hlbšie do tela. Radšej si dať zázvor, aby patogén bol vypudený z tela von!!!
 • piť horúcu vodu
 • difuzovať Air, Onguard ošetrovať vzduch
 • Natrieť na hrudník Onguard, Air, Lemon
 • Doplniť probiotiká PB Assist, lebo 80% imunity je v črevnom trakte
 • Doplniť tráviace enzýmy, pomôžu rýchlejšie odstrániť zápaly z tela
 • Doplniť LLV life long vitality celoživotnú vitalitu s komplexom minerálov, omega MK, vitamínov

Podpora imunity cez Emočné oleje:

 • Forgive pomáha dýchať  a pomáha spracovávať ťažké emócie
 • Bergamot pomáha uvedomiť si vlastnú silu, hodnotu, keď sa cítime silnejší sme menej ohrozený
 • Air pomáha spracovávať ťažké emócie ktoré sa hromadia v pľúcach

Náš život je taký aký ho urobia naše myšlienky.

Smiech lieči a posilňuje imunitu 😀

Vačšina spomenutých esenciálnych olejov pre zdravie sa nachádza v balíčku Domáci rodinný lekár a dá kúpiť za skvelú cenu a môžete byť chránený pred vírusmi aj vy a vaša rodina. Zaslúžite si účinnú ochranu bez nežiadúcich účinkov.

Napíšte mi, otvorím vám veľkoobchodný účet s veľkou 25% zľavou a iba v marci získate veľký bonus o ktorom sa dočítate nižšie 🙂 info@lenkaslnieckova.sk

Máte na výber:

 • Malý balíček Domáci Rodinný Lekár 10 olejov  po 5 ml v hodnote 145 eur spolu s poštovným a s 25% zľavou. Ako Bonus získate Peppermint guličky a On Guard™ guličky do kabelky
 • Veľký balíček Domáci Rodinný Lekár obsahuje 10 olejov po 15 ml v hodnote 278 eur spolu s poštovným a s 25% zľavou. A navyše ako Bonus získate Difuzér cene 65 eur k tomu zdarma, bez ktorého si ja už ani neviem predstaviť existovať. Je to vynikajúca vecička, ktorá rozptýli olejčeky do okolia studenou parou (nesmú sa dať do Aromalampy, pretože oheň by zničil terapeutickú dávku). Nádherne prevoniate svoj byt, svoje okolie a ani neviete ako krásne sa liečite tým že dýchate. Liečite seba aj celú svoju rodinu.

V marci môžete opäť využiť skvelú ponuku a získať kredit 50 Eur na ďalší nákup v doTERRA. Stačí, ak si otvoríte vlastný účet s prvou objednávkou v hodnote aspoň 100 PV bodov (cca 100 Eur) a získate tak nasledujúci mesiac kredit 50 PV bodov (cca 50 Eur) na nákup výrobkov doTERRA podľa Vášho výberu.

Získate členstvo v klube doTerra s možnosťou nakupovať v budúcnosti všetky oleje s 25% zľavou. Skvelé však? Ak chcete vedieť ešte viac.
Napíšte mi email a pomôžem vám info@lenkaslnieckova.sk ? 
moje ID  4712521
Balíček Domáci Rodinný Lekár je výber vzácnych olejov s najširším použitím, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej domácnosti či kancelárii. Poriešite ním veľmi veľa.